Стосунки

Не хочете з кимось спілкуватися – не спілкуйтеся. Не хочете їхати або летіти – відмовтеся від поїздки.

Якщо ви не хочете кудись йти – не йдіть. Не хочете з кимось спілкуватися – не спілкуйтеся. Не хочете їхати або летіти – відмовтеся від поїздки. Марно перебирати в голові аргументи, шукати виправдання, примушувати себе, радитися з близькими – це особливе “небажання”, його важко пояснити словами.

Але все всередині пручається – не хочу! І мудрі люди довіряють цьому почуттю. Як банкір Морган, який здав квиток на “Титанік”: ну його, – сказав, – до біса, цей “Титанік”. Я нікуди не попливу. Мені дуже не хочеться плисти на цьому кораблі чомусь. І цей П’єрпонт Морган нажив величезні статки, бо слухав свій внутрішній голос.

І рідко міг логічно пояснити свої рішення, але вони завжди виявлялися правильними. Він курив сигару, розкладав пасьянс і говорив тільки “так” або “ні” – можливо, керуючись пасьянсом? Хто його знає … Але ось так він став багатієм і зібрав незліченні скарби. І життя зберіг.

Читайте також Здоровий сон запобігає переїданню

Так, якщо ми відмовимося від поїздки або від спілкування з неприємною чомусь людиною, ми будемо себе картати. Гроші пропали. Поїздка не відбулася. Ми нерозумні; просиділи вдома і позбулися чогось цікавого чи корисного. А ось краще вдома посидіти іноді, запевняю.

Не треба надто міркувати іноді, примушувати себе, заперечувати передчуття і інші дивні, мало вивчені речі.

Так що вірити “небажанню” треба. Просто вірити – і все. Потім поїдемо, попливемо, полетимо, зустрінемося з кимось. Хоча як на мене – краще і не зустрічатися. Не спокушати долю

Коментарі Вимкнено до Не хочете з кимось спілкуватися – не спілкуйтеся. Не хочете їхати або летіти – відмовтеся від поїздки.