Стосунки

Кожна нова людина, яка з’являється в нашому житті, має виконати свою місію. І піти. І тримати її не треба

Не тягніть за собою, не прив’язуйте до себе людину, яка вас не цінує, яка порівнює вас з іншими. Цінуйте тих, хто поважає, любить вас. Не втрачайте себе! Люди приходять і йдуть, виконавши своє призначення.

Емоційний зв’язок — надзвичайно важлива і водночас трепетна річ. Його треба оберігати та плекати. Але якщо ви витрачаєте даремно сили, щоб зміцнити стосунки з людиною, негідною цього, — відпустіть її. Відпустіть всіх поганих і безсердечних людей, що вносять у ваше існування дискомфорт і розчарування.

Не тримайте поруч з собою людину, яка вас не цінує, не бачить ваших чеснот, постійно критикує. Струсіть з себе згубний вплив недоброзичливців і пліткарів. Не доводьте нікому власну цінність. Той, хто сам її розгляне без прикрас — оце і є ваша людина.

Будьте з тими, хто може розрадити в скрутну хвилину, і тримайтеся на відстані з тими, хто цілеспрямовано (і навіть ненавмисно) вам шкодить.

Читайте також:Ти можеш бути дружиною, але це не означає, що у тебе є чоловік.

Ідіть, не замислюючись, від усіх, хто завдає вам моральної та матеріальної шкоди.
Облиште все, що неможливо виправити та змінити.
Абстрагуйтеся від болю, негативу і зради. Але не забувайте, що вони існують у світі.
Замкніть в клітку своїх демонів і контролюйте очевидні внутрішні страхи.
Пам’ятайте, що страждання — це просто питання вибору.
Не обманюйте себе і не применшуйте справжній стан зі своїми токсичними стосунками тільки через страх самотності.

Ми розпадаємося на шматочки, розчиняємося в чужій особистості, втрачаємо своє обличчя. Ми втрачаємо характер, рішучість, що лежать в основі нашого «я». В результаті страждає душевний стан. Тут не обов’язково бачити якісь зовнішні прояви. Процеси, що відбуваються всередині, непомітні. Тим вони і небезпечні. Тому що ніхто не врятує, і ніхто не витягне вас з цього стану.

 

Коментарі Вимкнено до Кожна нова людина, яка з’являється в нашому житті, має виконати свою місію. І піти. І тримати її не треба