Історії

Я одразу зрозуміла, що ніякі вони не друзі.

Я одружена вже 6 років. Протягом цього часу у нас з чоловіком появилося двоє діток. Чоловік досить добре заробляє та забезпечує сім’ю, тому я повністю маю змогу присвятити себе родині. У нас ніколи не виникало великих скандалів, лише сварки, через дрібниці, але таке буває у кожній сім’ї.

Як тільки ми почали зустрічатися. то він представив мені свою найкращу подругу, як він тоді казав. Вони вже багато років працюють разом і у них немає жодних секретів. Тоді я була юна і у мене не викликало жодних зайвих здогадок. Я була молодша від Володимира на 10 років, на момент нашого знайомства він вже був самодостатній та реалізований чоловік. Всі навкруги тільки й говорили, як мені пощастило. Так, я повністю погоджуюся з цими словами, бо кохаю свого чоловіка по-справжньому.

Протягом всього нашого смішного життя ми були вірні одне одному, принаймні я так думала собі. Його подруга часто приходила до нас в гості. Своєї сім’ї у неї не було. Мої діти просто обожнювали її, якимось чином, вона зуміла знайти до них правильний підхід, хоч вони практично ніколи не йшли на контакт зі сторонніми людьми.

На кожне свято Володя запрошував подругу до нас. На жіночі свята теж купував квіти. Згодом, я почала сприймати її як повноцінного члена сім’ї. Жодна подія не обходилася без її присутності.

Але зовсім недавно ми святкували день народження чоловіка. був вечір і я пішла вкладати дітей спати. Гості продовжували сидіти за столом. Як правило, весь процес укладання дітей займає у мене приблизно годину часу. Діти люблять коли я їм читаю казки. І цього разу вийшло так, що я звільнилася трішки раніше ніж зазвичай.

Діти втомилися за весь день, атому заснули за пів години. Але про це знала лише я. Тому, коли я повернулася назад в кімнату, мене там не чекали. Я зовсім випадково побачила свого чоловіка в обіймах так званої, його подруги.

Читайте також Привіт, втомлена мамо!

Вони чомусь були впевнені, що я затримаюся довше з дітьми на другому поверсі, а тому вирішили усамітнитися в кабінеті чоловіка. Так спішили, що забули зачинити за собою двері. Коли я проходила повз, то почула їх.

Після цього у мене почала крутитися голова. Я одразу зрозуміла, що ніякі вони не друзі. Він паралельно з нею зустрічається! Виходить, що вони були разом весь той час, поки ми з чоловіком одружені. Я була шокована. Але взяла себе в руки і згадала, що через пів години буде святковий торт. Я вирішила подумати на свіжу голову, а потім прийняти рішення.

Я удала, що тільки спустилася від дітей і пройшла в гостьову кімнату. Слідом за мною одразу зайшов чоловік і наш «друг сім’ї» повернулася. Чоловік підійшов до мене і ніжно поцілував, на мить, я забула про те, що вже знаю, але прийшла до себе і постаралися приховати всі емоції в собі.

Пізно ввечері всі розійшлися, ми теж з чоловіком лягли відпочивати. Але я так і не змогла заснути. В голові крутилося багато думок. Як він міг стільки часу мене обманювати? Як він заставив мене повірити, що між ними нічого немає, а вона просто подруга? Навіщо він одружився зі мною, а не на ній? Нічого логічного в голову мені не приходило.

Коментарі Вимкнено до Я одразу зрозуміла, що ніякі вони не друзі.