Історії

Привіт, втомлена мамо!

Я бачу, що ти лежиш в ліжку, і не можеш заснути. Годинник пробив північ кілька годин тому, кожен цок нагадав тобі про те, як мало ти будеш спати сьогодні вночі.

Ти можеш почути глибоке, спокійне дихання чоловіка, коли він спить поруч з тобою. Звичайно, він міцно спить з того моменту, як його голова торкнулася подушки. Будь-який тягар, який він випробував сьогодні, безсумнівно, залишився за дверима спальні. І він не згадає про нього, поки не прокинеться завтра вранці.

Але ти не можеш зробити те ж саме. Просто відключити свої думки так само легко, як вимкнути нічник. Але так не працює твій розум.

Ти жінка. Ти мама. І з якоїсь причини, якою б несправедливою вона не була, ти, здається, завжди стаєш жертвою неминучого занепокоєння, що виникає в той момент, коли гасне світло.

До теперішнього часу ти, ймовірно, вже 20 раз перевірила радіоняню, наблизивши максимально можливе збільшення, щоб переконатися, що маленький ангел дихає нормально. Звичайно, технології далеко не надійні, тому ти вирішуєш особисто піти в його спальню заради безпеки.

Поки ти встаєш, ниюча думка вражає тебе: ти пам’ятаєш, що закрила всі двері. Звичайно, ти зробила це, але тобі краще зробити раунд в останній раз, просто щоб бути впевненою.

Після того, як ти заповзла назад в ліжко, ти помітила, що засвітився телефон. Наближається перше число місяця, і бюджет, який ти так ретельно перевірила (і двічі перевірила), щоб переконатися, що цього буде достатньо, раптово виглядає досить лякаюче. Що робити, якщо потрібно буде провести оплату до наступної зарплати? Чи може твоя сім’я скоротити витрати на продукти в цьому місяці? Свята… Чи є які-небудь неповні робочі дні, які ти можеш взяти на себе, щоб компенсувати додаткові витрати?

Без сумніву, кожна думка тепер викликає ефект доміно, поки кожна невелика проблема, з якою ти зіткнулася протягом дня, не перетворилася на серйозну катастрофу. Те, що починалося як просте міркування про домашнє господарство, посилилося в повному нападі тривоги. Груди стискаються, ти відчуваєш задишку, всі звичайні симптоми – ти дуже добре знаєш, як це відбувається.

Читайте також Все просто: у них всі винні, а не всі праві.

Я знаю питання, які крутяться в твоїй голові. Я знаю, тому що я була там – багато-багато разів. Я розумію, що значить хвилюватися за сім’ю, і в той же час неймовірно заздрити їм. Зрештою, всі вони мирно сплять прямо зараз, поки ти застрягла з вагою всіх їх проблем, що лежать на твоїх слабких плечах?

Чому кожна проблема здається гірше вночі? Що це за тьма, яка, здається, перетворює всі маленькі життєві проблеми в дуже великі проблеми вночі?

Хотіла б я сказати тобі, що знаю секрет як перемагати демонів темряви, але я не знаю. По правді кажучи, я боролася з цією проблемою, ще з тих пір як я була маленькою дівчинкою. Хоча багаторічний досвід, можливо, не дав мені ліки, він, безумовно, привів мене до відкриття чудового механізму виживання. Як мені це вдалося?

Відповідь проста: я покладаю свої турботи до ніг Господа, передаючи їх єдиному, кого я знаю, який може правильно їх нести. Незважаючи на те, що я ні в якому разі не є експертом в цій практиці, я дуже добре навчилася нав’язувати Йому свої турботи в той момент, коли я починаю відчувати, як жахливий опік тривоги піднімається з ями мого шлунка.

Я знаю, що ці ночі важкі, мама, але тримайся там, тому що завтра зійде сонце. І якщо в темряві тобі, щось здається жахливим, це Світло, може вигнати все погане.

Коментарі Вимкнено до Привіт, втомлена мамо!