Лайфхаки

Організація прибирання вдома

Дім – це місце, куди ми повертаємось щодня. Місце, де можна сховатися від шуму міста та зануритися у свою рутину. Тому дуже важливо наповнити його затишною атмосферою, яка буде наповнювати та надихати вас на спокій та нові звершення.

 

Менше візуального шуму

У щоденній метушні досить легко звикнути до великої кількості дрібниць, які нас оточують. І саме вони створюють візуальний шум, а в результаті — можуть часто відволікати і нервувати.

Не перенасичуйте домівку зайвими речами — цього достатньо поза вашим будинком.

Попрощайтеся  з речами, які більше не приносять користі та задоволення

Ретельний відбір того, що вас оточує означає, що кожна річ відображає вашу особистість.

Читайте також: Матча чи кава?

Спробуйте поглянути на свій дім, немов ви бачите його вперше. Чи подобається вам усе? Можливо є закутки, які так і хочеться прибрати? А усі магніти на холодильнику переносять вас у спогади, чи можливо просто створюють візуальний шум?

Відчуйте себе гостем у своєму ж домі. Це класна практика, щоб поглянути на життя зі сторони.

 

Привило 5-ти хвилин

Не відкладайте миття посуду на потім, якщо на це піде лише декілька хвилин. Те ж стосується речей, які ми потім десь складемо чи повішаємо на їхнє місце.

Менше сміття

Щоб менше прибирати – спробуйте нести менше сміття додому. Замість великої кількості пакетів – декілька шоперів. Замість пластикових пляшок – еко горнятко чи термос.

Перетворіть наведення ладу вдома у свій вид медитації

 

 

Прибирання можна зробити трвшки приємнішим якщо  ввімкнути улюблену музику та наприклад, запалити свічки, які створюватимуть  приємну атмосферу та наповнять дім неймовірним ароматом.

Та спробувати відволіктися від навколишнього світу та поринути у свої думки та мрії, а чиста оселя в результаті стане  приємним бонусом.

 

Коментарі Вимкнено до Організація прибирання вдома