Стосунки

Ідеальні стосунки, яких не існує

Чи насправді ми маємо прагнути до ідеальних відносин і чи є вони взагалі можливими?

У соцмережах ми бачимо картинки з щасливими усміхненими парами, які обіймаються і цілуються. Жінки пишуть у статусах що вони  “найщасливіші мами і дружини”, “кохані жінки” і тд. Чоловіки постять радісні фото зі своїми сім‘ями.

Читайте також: Організація прибирання вдома

Але чи дійсно це так і є  чи це тільки  частина з цих ідеальних картинок , а іншу частину читачі сприймають не як постійне щоденне життя пари, а радісні моменти, поряд з якими бувають і інші – менш приємні.

Часто “найщасливіші і найкоханіші” – всього лиш ідеальна картинка, яку так пропагує наше суспільство. Або ж це мить життя, де поряд з обіймами є місце суперечці чи конфілкту на побутовому рівні. Бажання рівнятись на таких “ідеальних” людей і такі стосунки зачасту кидає інших у неврози. Бажання до ідеалу руйнує якість відносин між людьми і самих людей.

 

Не ідеальні, а достатньо добрі – це ті стосунки, до яких повинні прагнути щасливі пари. Це ті пари, які щодня працюють над своїми відносинами, ті, які розуміють, що розвиток настає після кризи, ті, хто обирає бути разом не для суспільства чи дітей, а тому, що вони вміють бути щасливими і наодинці, та разом – почуваються ще краще.

Важливо не ідеалізувати ті стосунки, за якими спостерігаємо в інтернеті чи на вулиці. Ми ніколи не знаємо, що стоїть за гарною картинкою. Ставлячи такі стосунки як приклад своєму партнеру і прагнучи до такої ж “ідеальності”, втрачаємо наш момент реальності, нашу можливість бути щасливими по-своєму: долати кризи і вирішувати конфлікти, підтримувати і бути опорою, переживати і проживати свій розвиток відносин.

 

Будувати здорові тривалі стосунки можуть ментально здорові люди. Таких, до речі, не так багато.
Саме тому психологи і психотерапевти допомагають подолати парі кризу, дослідити себе і зрозуміти причини своєї поведінки у тих чи інших обставинах, зрештою, – не ідеалізувати, а проживати своє життя.

Якщо Ваша пара переживає не найлегший період стосунків або ж відчуваєте, що самі не у змозі вирішити конфлікт зі своїм партнером – не відтягуйте, звертайтесь за допомогою до спеціалістів.

Коментарі Вимкнено до Ідеальні стосунки, яких не існує