Стосунки

Чому деякі жінки дуже швидко знаходять свою людину, свого чоловіка, а інші роками проходять через різні невдалі стосунки

Мабуть кожна жінка в світі, має досвід невдалих стосунків. Але чому деякі жінки дуже швидко знаходять свою людину, свого чоловіка, а інші роками проходять через різні невдалі відносини.

Для початку, наведемо один приклад:

Коли дівчина обирає телефон чи автомобіль, вона одразу знає чого вона хоче і якою має бути ця річ.

Наприклад, вона знає, що:

  • Телефон повинен бути останньої моделі, а автомобіль — модний.
  • В гаджеті має бути гарна камера, а в автомобілі маленькі габарити.
  • Колір має бути — червоний або золотий.

І от вона приходить в магазин за телефоном, але, нажаль, на картці у неї всього половина суми. Дівчина засмучується, але швидко розуміє скільки їй потрібно заробити, щоб дозволити собі цю річ.

І ви мабуть не розумієте, де тут місце темі стосунків. Але, насправді, ця метафора працює і з людьми.

Адже, часто жінки, які хочуть познайомитися з чоловіком не знають яким він має бути, не розуміють, що найважливіше для них в стосунках. А якщо таких дівчат попросити описати образ чоловіка, з яким їм захочеться будувати стосунки, то вони починають малювати  дорогий образ атлета, який гарно заробляє, має машину, будинок та бізнес, а ще добрий , красивий та веселий.

І якщо в такої жінки спитати, що вона може дати цьому успішному красеню, то часто в неї не вистачає якостей, щоб відповідати такому чоловікові.

І саме на цьому моменті починається найцікавіше — робота над собою.

Потрібно завжди вдосконалюватися та працювати над собою.

Доглядайте за своєю зовнішністю. Гарна соковита фігура, здорове волосся, шкіра та зуби –  притягують чоловіків.

Але, не забувайте, що як тільки ви відкриєте рота, чоловік забуде про вашу зовнішність. Тому, потрібно завжди працювати над інтелектом, вмінням комунікувати та підтримувати розмову. Старайтесь проявляти жіночу мудрість та тепло. Чоловіки завжди обирають ту жінку, з якою їм цікаво і легко.

Читайте також:Неймовірно смачні гречаники в томатному соусі

Успішним чоловікам немає різниці скільки заробляє дівчина, але для них дуже важливо , щоб їхня жінка була реалізованою і досягла чогось у своїй професії. Вона може бути вчителем, менеджером, чи навіть ветеринаром, але любити свою роботу і постійно розвиватися у ній. Ті жінки, які тільки ходять в салони краси і нічим не цікавляться, крім пустих розмов і знижок в магазинах, не цікаві для чоловіків.

Тому, любіть себе, піклуйтесь про себе, розвивайте себе і ви точно знайдете гідного партнера.Джерело

Коментарі Вимкнено до Чому деякі жінки дуже швидко знаходять свою людину, свого чоловіка, а інші роками проходять через різні невдалі стосунки