Стосунки

Коли чоловіка послано долею

Комфорт мовчання
Часто мої жінки  розповідають, що вони хочуть зустріти чоловіка, з яким можна легко спілкуватися на будь-які теми.

«А скільки часу ви можете разом посидіти поряд у тиші?».

Це питання часто ставить жінок у глухий кут. Чудово, коли є теми для розмови. Але моє спостереження набагато краще, якщо парі комфортно мовчати. Таке трапляється рідко, тому зазвичай люди постійно шукають теми для розмов, щоб заліпити «дірки» у взаєминах і почуття самотності.

Однак, якщо чоловік дійсно вам підходить, то постійно шукати теми для розмов не доведеться, ви не відчуватимете незручності під час мовчання і почнете розуміти один одного без слів.

Читайте також Найкраща сумістність за знаком зодіаку

У деяких відносинах один із партнерів негативно впливає на іншого, пригнічуючи його волю чи бажання. Такі відносини називають “токсичними”. У них немає кохання.

Коли ви зустрічаєте чоловіка, якого послано долею, то негативу у ваших стосунках не буде. З ним ви почуватиметеся легко і вільно. Він намагатиметься зробити ваше життя кращим, а ви прикрашати його життя. Такі відносини ніколи не розвалюються побачивши труднощі, роблячи союз ще міцнішим.

Буває так, що через страх самотності, деякі жінки бігають навшпиньки за кожним, хто приділив їм хоча б трохи уваги. Такі дівчата постійно шукають. І коли знаходять і заволікають у своє тепле гніздечко, то зрештою розчаровуються у своєму виборі.

Коли чоловіка послано згори, то ваша зустріч і знайомство будуть для обох несподіваним явищем. Вам не доведеться шукати його в додатках для знайомств, ресторанах чи клубах. Чоловік з’явиться у вашому житті в той момент, коли вам це буде дійсно потрібно.

Відносини з чоловіком, який посланий вам долею, завжди побудовані на довірі та повазі один до одного. У парі, де партнери призначені один одному долею, завжди є взаємодопомога, турбота та співпереживання. Допомагати чоловік може не лише матеріально, а надавати духовну та моральну підтримку, коли партнер допомагає своїй коханій. Він не дає вам опустити руки і завжди підбадьорює. Такий чоловік завжди поруч, якщо вам потрібна його підтримка.

Такі стосунки з чоловіком, звичайно, зближують партнерів, проте не гарантують порятунку від усіх побутових потрясінь та негараздів. Головна відмінність — бажання подолати побутові ситуації та зберегти стосунки.

Коментарі Вимкнено до Коли чоловіка послано долею