Астрологія

Найкраща сумістність за знаком зодіаку

Близнюки і Стрілець

Ось хто точно ніколи не розлучиться, так це Близнюк зі Стрільцем. Ними рухає пристрасть до пригод і свободи. Їм ніколи не буде нудно один з одним, а високий інтелект дозволяє постійно відкривати щось нове для себе і партнера.

Їхні стосунки – це суцільна подорож, у якої є лише одна мета: дізнатися більше про кохану людину. Сумісність Близнюка і Стрільця гідна захоплення, адже вони пов’язані між собою міцною ниткою долі, яка дарує їм безліч незабутніх пригод!

Лев і Терези

Лев легко адаптується до інших людей, справляє яскраве враження і любить бути в центрі уваги. Терези – це зразок витонченості, дружелюбності і товариськості. Не дивно, що коли ці двоє разом, вони нерозлучні.

Лев і Терези можуть говорити один з одним без зупинки протягом цілого дня! У них багато спільного і характер відноситься до одного і того ж типажу яскравих і життєрадісних людей.

Леви завжди шанобливо і з любов’ю ставляться до Терез, коли останні не можуть жити без харизми свого партнера. Ідеальна пара, яка вміє радіти життю!

Овен та Риби

Овен – це дика суміш мов, жорсткості і мотивації. Риби ж мають зовсім інши якості: чутливість, інтуїтивність і нелегкий склад розуму.

Коли ці двоє разом, вони доповнюють і дарують одне одному те, що їм потрібно.

Рибам завжди потрібен чоловік, на якого можна покластися. Своєрідна скеля. Овен, в свою чергу, потребує у близькій людині, яка буде нагадувати йому про с прості радощі життя.

Хімія між цією парою досягає неймовірного рівня! Вони дуже добре підходять одне одному.

Овен з легкістю ставить свого партнера-рибу на перше місце. А риба буде стежити за порядком і дарувати незабутні моменти радості своїй коханій людині. Не дивно, чому ці двоє ніколи не розлучаються!

Читайте також Рано вранці наречений зайшов в будинок і боязко оголосив: – Я передумав одружуватися!

Діва і Водолій

Знак зодіаку-акваріума ніколи не розпадається.

Діва може бути досить спостережної й роботяща, а водолій любить хвалитися своїм прогресивним мисленням і оригінальністю. Ця пара, на відміну від інших, вміє надихати.

Пара з Діви і Водолія любить проводити час вдома за переглядом фільмів, прослуховуванням музики або звичайним чаюванням, яке супроводжується легкою бесідою.

Ця пара відмінно ладить між собою за рахунок свого розуму і спокою. Вони можуть будувати сім’ю на століття! Ніколи не вгадаєш, що саме рухає ними, але одне ясно точно – їм є заради чого боротися у відносинах.

Коментарі Вимкнено до Найкраща сумістність за знаком зодіаку