Поради,  Стосунки

Які фрази потрібно використовувати батькам, замість крику, для того щоб дитина слухалася

Отже, психолог розповів, які фрази потрібно говорити дітям, щоб вони слухалися:

1. «Я на твоєму боці»

Деякі батьки вважають, що за допомогою крику вони можуть добитися від дитини послуху. Але, насправді, це дає тільки короткочасний ефект і великий стрес для організму і психіки дитини.

Не можна підвищувати голос на дітей. Краще, дайте зрозуміти дитині, що вона не одна в цьому світі і що б не сталося, ви завжди поруч. Батькам варто бути включеними не лише у виховання власних дітей, а ще й у їхнє життя.

В такому випадку дитина почуватиметься в безпеці і бачитиме у вас підтримку та друга.

2. «Так, я бачу, ти засмучений. Мені шкода, що з тобою трапилася така ситуація»

Часто, батьки не вміють комунікувати і взаємодіяти зі своїми дітьми. Вони можуть  знецінювати їхні почуття, коли насправді, нервова система дитини відчуває серйозні навантаження.

Потрібно старатися бачити переживання дитини та допомагати їй пройти цей момент.

3. “Поділись зі мною тим, що тебе турбує”

Неодхідно завжди цікавитися життям своєї дитини, слухати її і чути. Це дуже важливо.

Ніколи не знецінюйте переживання дитини. Можливо для вас це дурниця, а для дитини, в її світі, це може бути ціла трагедія.

4. Як ти думаєш, що в даній ситуації ти ще можеш зробити?

Не думайте, що через те, що ви дорослі, ви завжди можете знати, як буде краще вашій дитині і все за неї вирішувати.

Завжди питайте думку дитини і враховуйте її, якщо вона недоречна, тоді пояснюйте і аргументуйте це. Це допоможе збудувати довірливі відносини з дитиною, а також навчить її краще розуміти себе, розбиратися у своїх дитячих проблемах та шукати вихід із складних ситуацій.

Читайте також:Чому деякі жінки дуже швидко знаходять свою людину, свого чоловіка, а інші роками проходять через різні невдалі стосунки

5. «Поводься з іншими так, як хочеш, щоб вони поводилися з тобою»

Необхідно показувати дітям емпатійне ставлення до людей. Коли ваша дитина буде бачити, що ви вмієте домовлятися, без крику чи застосування сили, вона братиме з вас добрий приклад.

Також, за допомогою цієї фрази, дитина розуміє, що якщо вона хоче доброго ставлення до себе (у тому числі і від батьків), то вона має слухатися і бути чемною.

Тому, використовуйте ці фрази у своєму житті, будьте уважні до своїх малюків і тоді, ви станете справжнім другом і добрим прикладом для своєї дитини. Джерело

Коментарі Вимкнено до Які фрази потрібно використовувати батькам, замість крику, для того щоб дитина слухалася