Історії

Карма це чи ні, але він отримав по заслугах — навіть через багато років

У Антона була наречена. Прекрасна, життєрадісна Віта. Вони знали один одного з дитинства. Ходили разом до школи. Любили гуляти разом і кататися на ковзанах. Йшов час і з кожним днем вони ставали все ближче і ближче. Між ними спалахнула любов. Але незабаром Антону прийшов час йти в армію. Він пообіцяв, що коли повернеться, вони одружаться. Віта залишилася в своєму селі чекати коханого.

Два роки тяглися болісно. Дівчина не знаходила собі місця. Один хлопець з дуже заможної сім’ї закохався в Віту. Батьки цього хлопця приходили свататися, але Віта була непохитна. І тоді він почав переслідувати її.
Хлопець не давав їй спокою. Усюди ходив за нею по п’ятах. До весілля Антона і Віти залишалося три місяці. Вона з нетерпінням чекала цього дня. Одного вечора дівчина, як зазвичай, поверталася додому з роботи. Хлопець схопив Віту і поглумився над нею.

Багаті батьки цього хлопця, звичайно ж, зам’яли цю справу. Зв’язки і гроші зіграли свою роль. На жаль, Віта не змогла цього пережити і наклала на себе руки. Антон повернувся додому  в день  похорону. Це було нестерпно. Всі прийшли попрощатися з Вітою, крім того покидька … Як потім стало відомо, батьки його непогано влаштували в місті. Минуло пару місяців.

Читайте також: Повітряні кульки

Антон жив немов у тумані. Одного разу до нього в двері постукав якийсь незнайомець. Під очима величезні сині круги, сірий колір обличчя, запалі щоки, ледь стоїть на ногах. Антон не відразу впізнав цього хлопця. Він сильно змінився. Навіть не привітавшись він почав говорити. Хвилин тридцять він говорив не зупиняючись, а Антон нерухомо стояв і слухав. Він ніяк не очікував такого …

Цей хлопець зізнався у всьому. Крізь сльози говорив, що цим вчинкам він намагався її втримати. Він думав, що через брак виходу, вона скаже йому так. Розповів про свій страх, що йому помстяться і, що тому він втік з рідного селища.

Але помсти йому все-таки не вдалося уникнути …Віта стала до нього приходити. Спочатку це були тільки нічні кошмари. Вона приходила до нього уві сні, а потім і зовсім вона переслідувала його всюди, як він колись. Вона ввижалася йому на кожному кроці. У будь-якому місці і в будь-який час вона могла раптово з’явиться. Це перетворило його життя на пекло. Його поведінка бентежила всіх і лякала.

 

Це було жалюгідне видовище. Віта так його змучила, що він вже і сам подумував про самогубство. Весь цей час вона змушувала його йти до Антона і все розповісти. Розповісти і просити вибачення. Хлопець не сказавши й слова, закрив двері. Пробачити цього хлопця Антон так і не зміг. На наступний ранок того хлопця знайшли бездиханним — з пляшкою в руці.

Коментарі Вимкнено до Карма це чи ні, але він отримав по заслугах — навіть через багато років