Поради,  Стосунки

Які фільми варто подивитись з дітьми – підлітками?

Які фільми варто подивитись з дітьми – підлітками?

Батьки завжди хочуть ,щоб діти дивились корисні та повчальні фільми.І всіляко їх заохочують до цього.

Але ,не радимо робити це з примусу. Оскільки,так воно не працює,особливо з підлітками.

Радимо,спробувати запровадити сімейну традицію — дивитись фільми ,наприклад ,щосуботи. Обирати фільми можна по черзі.Тоді всі будуть відчувати себе залученими,а ви краще зрозумієте ,що люблять ваші діти.

Для початку краще обирати сучасні фільми, які будуть близькі та зрозумілі підліткам. А вже пізніше можна перейти до фільмів зі складними підтекстами.

 

Сучасні фільми,які варто переглянути з підлітками:

«Переваги скромників»

Підлітковий фільм, який показує життя першокурсника Чарлі, про проблеми, з якими стикається сучасна молодь. Це і наркотики,і перше кохання,і муки вибору.

Під час перегляду цієї стрічки, варто проговорювати всі ці теми з дитиною.Пояснювати ,що щоб не сталось в житті,батьки завжди поруч,підтримають і допоможуть.

«Майже сімнадцять»

Підлітковий фільм- драма про старшокласницю Надін. Надін не дуже любили в школі і вона мала тільки одну подругу Крісту. І якою ж болючою для Надін була новина про те,що Кріста зустрічається з її братом,з яким у них погані стосунки.

Цей фільм дуже гарно підійде для сімей, у яких декілька дітей. Можна збоку подивитись на стосунки між братами та сестрами,проговорити все зі своїми дітьми та зробити висновки.

 

«Соціальна дилема»

Це документальний від Netflix, яка дуже гарно демонструє,що з нами роблять соціальні мережі. Цей фільм корисний,як для дітей ,так і  для дорослих.

Читайте також:Як покращиться ваше здоров’я,якщо ви просто спатимете на лівому боці.

Ми вже й забули,як це жити без  Google чи Instagram. Але ніхто не замислюється , який вплив вони мають на нас? І чи пов’язане зростання тривожності молоді з тотальною цифровізацією?

Даний фільм надасть вам безліч тем для обговорень з вашими дітьми.

 

Також можете переглядати з дітьми фільми вашої молодості:

Переглядати з дітьми улюблені фільми молодості — окрема насолода. Адже можна знову повернутися в той безтурботний час ,час молодості,а також дозволити дітям більше дізнатись про вас та ваші вподобання.

«Ванільне небо»

Надзвичайно цікава стрічка про життя хлопця  Девіда, який ні в чому собі не відмовляє — має власний бізнес, машину, квартиру в Нью-Йорку — і зустрічається з дівчиною- красунею Джуліаною.

Проте,автомобільна аварія повністю змінює його життя .

«Бум»

Легка і романтична комедія про школярок, які хочуть знайти справжнє кохання на одній вечірці.

У даному фільмі,крім дружби та першого кохання,зачіпаються ще і сімейні труднощі. Ці теми актуальні і сьогодні .

 

Тому проводьте час з користю. Переглядайте цікаві фільми,обговорюйте важливі теми та робіть правильні висновки.Джерело

Коментарі Вимкнено до Які фільми варто подивитись з дітьми – підлітками?