Стосунки

Незвичне знайомство двох рідних людей

Був теплий літній пополудень, коли Софія вийшла на прогулянку в парк. Вона любила гуляти сама, слухати музику і насолоджуватися красою природи. Але цього разу все було інакше.

Коли Софія пройшла декілька метрів від входу в парк, вона помітила незвичайно красиву жінку. Вона була одягнена в яскраву блузку та спідницю, а її волосся було заплетене в довгі коси. Здається, ця жінка привернула до себе увагу інших людей, але Софія не брала це до уваги.

Пройшовши ще декілька метрів, Софія помітила, що ця жінка йде за нею. Вона навіть спробувала збільшити швидкість кроку, але незнайомка все ще йшла за нею. Нарешті, коли Софія зупинилася та озирнулася, її очі зустрілися з очима незнайомки.

– Ви мене не знаєте, але я знаю вас, – сказала жінка.

– Я не впевнена, що розумію, – відповіла Софія, здивовано оглядаючи жінку.

Читайте також: Психологія – шлях до пізнання

– Мені здається, що ми родичі, – сказала жінка, – Я шукала свою сестру, яка зникла з нашої родини багато років тому. Я не могла знайти її, але тепер, коли я вас бачу, я впевнена, що ви є моєю родичкою.

Софія була здивована і трохи збентежена. Вона ніколи не зустрічала цю жінку, але якщо це правда, то вона може мати родичів, про яких вона ніколи не знала.

Жінка розповіла, що її сестра зникла багато років тому, коли вона була дуже маленькою, і відтоді жінка не полишала надій знайти сестру яка була їй рідною душею, раніше вони були нероздільні та щасливі.

– Я вірю що в нас тепер є більше часу надолужити все опущене, і ми знову познайомимось одна з одною та будемо опорою одна для одної. – сказала з посмішкою жінка, дивлячись з німою надією в очах.

– Це дуже неочікувано, я нічого не пам’ятаю про своє колишнє життя, але щаслива знову стати його частиною. – сказала Софія.

І з цього моменту почалося їх друге знайомство.

Коментарі Вимкнено до Незвичне знайомство двох рідних людей