Історії

Серце – це гарний сад, який потрібно регулярно чистити від бур’янів, тобто прощати тих, хто розлютив вас.

Одного разу вчитель попросив учнів записати на листочку імена всіх людей, яких вони ненавидять. Коли вони зробили це, вчитель сказав їм принести на наступний день в школу пакетик з помідорами за кількістю записаних імен.

Деякі діти принесли пакетик з двома помідорами, у інших було три помідори, п’ять, або навіть десять.

Учитель попросив учнів носити з собою ці помідори протягом двох тижнів. Але вже через пару днів діти стали скаржитися на поганий запах гниючих овочів. Кільком учням було важко всюди носити з собою десяток помідорів. Запах був занадто різкий і сильний.

Читайте також Найпростіший спосіб зрозуміти чоловіка – подивитися на його жінку.

Через тиждень вчитель зібрав клас, ще раз вислухав їхні скарги і сказав:

– Все це дуже схоже на те, що ви носите в своєму серці, коли вам не подобаються деякі люди. Ненависть роз’їдає душу і робить її хворою. Якщо ви не можете переносити запах зіпсованих помідорів через тиждень, уявіть собі «аромати» від гіркоти і злоби, які ви носите в своєму серці кожен день!

Серце – це гарний сад, який потрібно регулярно чистити від бур’янів, тобто прощати тих, хто розлютив вас. Це звільняє в ньому місце для дійсно хороших речей.

Не беріть від життя все, беріть тільки краще!

 

Коментарі Вимкнено до Серце – це гарний сад, який потрібно регулярно чистити від бур’янів, тобто прощати тих, хто розлютив вас.