Стосунки

Чого не можна робити для свого чоловіка

Боготворити
Чоловіків приваблюють жінки самодостатні. Які люблять себе і знають собі ціну. Адекватному чоловікові не потрібне хронічне схиляння. Всім давно відомо, що тільки особистість, любляча себе (не самозакохана!), здатна на повноцінне кохання до партнера.

Виправдовувати
В нормальних стосунках немає місця таким явищам як абьюз, газлайтинг, насильство, диктат. Якщо чоловік будує стосунки, користуючись подібними інструментами своєї влади і сили, ніколи в цій парі не буде повноцінної взаємодії. Залякана, принижена жінка — з одного боку і деспотичний маніпулятор (можливо, якмй страждає яким-небудь психічним розладом) – з іншого.

Кидатися в крайності
Деякі дами мають досить туманне уявлення про те, що таке «золота середина» в особистих взаєминах. То вони недоступні і загадкові не в міру, то вже на другому побаченні повідомляють, що колишній був «справжній козел». В усьому хороший здоровий баланс. І є закони, які працюють тисячі років. Наприклад, що жінка повинна бути оповита приємною таємничістю. Не обговорювати когось, а акцентувати увагу на своєму житті і свїх стосунках.

Читайте також Я вдячна Господу за досвід і тих людей поруч

Ставати «сильною»
Не кладіть на свої тендітні плечі функції чоловіка. Це йому необхідно відчувати себе сильним і незамінним. Є така приказка: «Хто везе, того й поганяють». Подобається вам бути господинею, добувачем, бухгалтером, сантехніком в одній особі? Навряд чи. Чим більше жінка бере на себе, тим більше розслабляється чоловік, який поруч. Залиште поле діяльності. Нехай він проявить себе. Від цього всім буде тільки краще.

Забувати про себе
Наявність партнера (чоловіка) – не привід позбавляти себе особистого простору, дозвілля, улюбленої справи, подруг та ін. Це тільки верхівка айсберга. Багато жінок кладуть на вівтар стосунки і зраджують свої мрії, ідеали, цінності. Все їх життя крутиться навколо коханого, його бажань і пристрастей. Повірте, ваших жертв ніхто ніколи не оцінить. А потім, коли пройдуть роки, ви помітили це, але буде вже пізно. І тоді звинувачувати вже нікого…

Грати роль
Намагаючись підлаштуватися під коханого чоловіка, деякі дами приміряють на себе різні ролі. І виглядають, треба сказати, в цих ролях щонайменше безглуздо. Одна невміло намагається бути світською, гламурною дамою. Інша — дівчинкою – переростком в непомірно коротких для її віку спідницях. Немає в житті (а тим більше – в особистих стосунках) нічого гірше фальші, награності, неприродності. Адекватний чоловік за милю чує цю саму фальш, її не повинно бути між партнерами.

Коментарі Вимкнено до Чого не можна робити для свого чоловіка