Історії

Історія про те як чоловік шив костюм сину в садочок

На новорічний ранок п’ятирічному синочку дісталася роль огірка.

Дізнавшись про це напередодні чергування, я купила зелену футболочку, кольоровий картон і з великим натхненням всю ніч шила зелені шортики під футболку і клеїла салатову шапочку з картону з чудовим дротяним хвостиком, обтягнутим зеленою тканиною.

На свято йшов тато (що не вселяло особливої ​​довіри), тому інструкція, як одягнути дитину і як закріпити шапочку, читалася татові вранці перед роботою.

У розпал чергування зателефонувала вихователька і тремтячим голосом повідомила, що у них захворів виконавець головної ролі і завтра син буде… колобком. На моє нервове питання – чи може колобок бути в костюмі… огірка? – в слухавці була багатозначна тиша.

Я зателефонувала чоловікові на роботу і повідомила про форс-мажор. Абсолютно щасливим голосом (мене вже тоді це мало насторожити) чоловік сказав, що без проблем. Він візьме з собою друзів, це супер команда, яка впорається з будь-яким завданням!

Читайте також Ніколи не могла зрозуміти чому саме ті, для яких робиш найбільше, найбільше вкладаєш душу, ставляться до тебе гірше за інших

Забігавшись в пологовому будинку, я о дев’ятій вечора зателефонувала додому. Трубку взяв син і повідомив, що вони купили білу футболку, а зараз тато клеїть жовтий картон, дядько Вова готує їсти, а дядько Влад – сміється.

Ще через годину син повідомив, що він лягає спати, а дядько Владик вирізав з жовтого картону коло і малює на ньому очі, дядько Вова відкриває банку солоних огірків, а тато – гикає від сміху.

О дванадцятій вечора я подзвонила знову. Чоловік повідомив, що дядько Вова і дядько Владик дуже втомилися робити колобка і вже… сплять. І є нюанси вони зробили колобку тридцять зубів, і він тепер посміхається на всі зуби, правда ще на два зуба не вистачило білого картону.

(Ну нічого страшного, – сказала я, – на тлі тридцяти зубів це буде непомітно).

Так що я можу не нервувати, спокійно працювати і у мого сина буде найкращий костюм. А хто це там хропе? Так це дядько Владик, який так ретельно вирізав з картону зуби, що заснув прямо в кріслі.

Мене до ранку мучили сумніви. І, здавши чергування, я закотила істерику головному лікарю, щоб мене відпустили, хоч на годину, на свято сина.

Я трохи запізнилася… З актового залу доносився регіт із завиваннями і схлипуваннями. Я відкрила двері…

Біля новорічної ялинки намагався стрибати колобок. Величезне кругле жовте місяцеподібне обличчя на грудях сина було в діаметрі від підборіддя до колін. Очі цього монстра дивилися в різні боки. Три шовкових довгих горизонтальних шва над очима асоціювалися зі зморшками на лобі навченого життям колобка.

Особливо вражало відсутність двох зубів в широко розкритому роті. Тому що це були… два передніх верхніх зуба!

У цей момент синочок почав декламувати віршик, який починався словами: «Де ви ще побачите такого, як я?…» (було продовження, що «тільки в казці і на новорічному ранку», але всім вже було не до цього…) – вихователька зі стогоном присіла навпочіпки, зал плакав….

Коментарі Вимкнено до Історія про те як чоловік шив костюм сину в садочок