Історії

Історія кохання К.Шанель та Артура Кейпела.

К.Шанель була дивовижною , не схожою на інших жінок своєї епохи , такою була і її справжня любов – глибока , справжня і єдина. Ця любов принесла Шанель обидва почуття – радість і глибоку тугу, вона підняла просту дівчину до незбагненних висот, зробивши її законодавицею неперевершеного стилю, шарму та витонченого смаку. Якби не це кохання, можливо Габріель Бонер Шанель так і залишилася б звичайною кравчиною у швейній майстерні.

Читайте також: Які продукти уповільнюють старіння?

Артур Кейпел звернув увагу на незвичну дівчину. Людина з тонким діловим чуттям, він відразу розпізнав у Шанель талант. Саме він вселив впевненість у неї, підтримав її мрію. На відміну від Бальзана Артур захоплювався завзятістю та цілеспрямованістю Габріель і незабаром він закохався у неї. Його почуття були взаємними. Коко, яка зневажає кохання, віддала своє серце Артуру Кейпелу і не приховувала своїх почуттів. За іронією долі, пристрасть, що розгорілася між близькими, відкрила очі Етьєну Бальзану – він теж закохався в Шанель, яку ледве помічав до цього. Щоб утримати її, він вирішив одружитися з нею, але вона відкинула його пропозицію. Але і за Кейпела вийти заміж їй не вдалося, оскільки він одружився з знатною англійкою, щоб зміцнити своє становище в суспільстві.

Це розбило серце Шанель і вона повністю пішла в роботу. З початку їхнього знайомства Артур не переставав підтримувати Шанель. Він забезпечував її всім необхідним для бізнесу. Завдяки йому вона швидко досягла успіху.

Коментарі Вимкнено до Історія кохання К.Шанель та Артура Кейпела.