Історії

Не можу уявити, що буде дальше. Моя донька теж заслуговує на квартиру!

Я йому сказала – або ми розлучаємося, або нехай купує квартиру і моїй доньці також.

Здавалось би, що жінки починають цінувати, коли втрачають. Проте через впертість я можу буквально опинитись на вулиці. Словом, у шлюбі я вже 15 років і ми з чоловіком маємо дітей, проте не спільних. У мене донька — Інеса, якій 19 років, а в нього син Назар, якому 25.

Вийшло так, що я вийшла заміж вдруге, коли Інесі було 5 рочків. Мій чоловік Михайло дуже полюбив доньку і прийняв її як рідну. Також він забезпечував і свого сина від першого шлюбу аж до повноліття. Я ж не працювала майже, а коли донька підросла, то я пішла працювати медсестрою на пів ставки.

У нас з Михайлом був просторий будинок у передмісті Львова, а тому я ніколи не скаржилась на те, як живу. На нашу річницю чоловік придбав мені машину, тому я почувала себе цілком вільно. Коли моя донька вже мала 18 років, то я почала думати за її майбутнє, а тому почала відкладати гроші їй на квартиру. А мій чоловік таке видав! Тепер не знаю як це сприймати.

Мені було так дивно, коли я почула про те, що син чоловіка одружується і хоче квартиру в центрі Львова, а чоловік погодився на таку покупку. Словом, чоловік придбав двокімнатну квартиру своєму синові, зробив там ремонт і досі допомагає. Я все розумію, але Михайло і першій жінці квартиру віддав і тепер синові купив, а що тоді моїй доньці?

Я розумію, що на пів ставки медсестрою я навіть на однокімнатну не назбираю, що вже говорити про щось більше. Мене обурила та ситуація, адже синові вже 25, йому легше в житті буде, ніж моїй доньці. Я образилась на чоловіка і поїхала жити до мами. Чому одній дитині все, а іншій — нічого. Михайло з моєю Інескою з самого дитинства, так казав, що вона йому як рідна, а тепер що?

Читайте також Оля не витримала такої долі й подала на розлучення.

Я переживаю за майбутнє моєї дитини, а тому дуже незадоволена цим. Чоловік каже, що не може купити дві квартири, хоч би як це хотів. Каже, що доньці всього 19, їй ще рано думати про окреме житло. Я так не вважаю. Він забезпечений і може дозволити купити квартиру ще й доньці.

Я думаю над розлученням. Дзвонила до подруги, а та каже, що чоловік не повинен моїй доньці нічого, але я так не вважаю!

Чоловік занадто багато приділяє уваги синові і у всьому йому допомагає. Не можу уявити, що буде, коли будуть внуки. Моя донька теж заслуговує на квартиру!

Коментарі Вимкнено до Не можу уявити, що буде дальше. Моя донька теж заслуговує на квартиру!