Історії

Якось надіслав кілька тисяч, а цього місяця ні копійки. Жила від сотні до сотні і переживала, чим годувати дітей.

Дні сходили, час минав, а нічого не змінювалось. Що робити далі, Галя просто не знала. На ній троє дітей, а чоловік кинув її . Йому, бачте, діти набридли, він втомився і не хоче шуму, а ще домогосподарки , яка постійно в тих дітях. Хоча якраз і Юрій наполягав на третій дитині, бо хотів хлопчика.

Розлучення відбулось вже й офіційно. Юрій наказав не подавати на аліменти, бо щомісяця буде добровільно пересилати їм гроші на проживання. Квартира, в якій жила жінка з дітьми, була колишньої свекрухи. Тож Юрій шантажував: подасть на аліменти — буде без житла.

Читайте також Часом буває важко в собі розібратися – чого я хочу, куди йду і що відчуваю.

Так бідна жінка і жила. Немов на пороховій бочці, бо Юрій взагалі не був стабільним. Якось надіслав кілька тисяч, а цього місяця ні копійки. Жила від сотні до сотні і переживала, чим годувати дітей. А чоловік тим часом виставляв в соцмережі фото з моря з коханкою.

Галині  набридло мучитись, тож вона вирішила не бідкатись більше за негідником. Жила виключно для дітей. Про чоловіка й не думала, бо хто ж її візьме з трьома дітьми?

Ось синочкові виповнилось два рочки, жінка з ним прийшла до клініки на огляд. А там новий педіатр — пан Олег. Він молодий: лише трохи далі за 30 років, але фахівець вмілий. Якось Галина була в нього з дітьми в лікарні, потім він сам зайшов глянути на діток до неї додому, а потім іще раз зустрілись в супермаркеті, в парку… Наче сама доля їх зводила, бо випадковостей було дуже багато. А згодом Олег сказав, що закохався . Вони зустрічались, усе було добре. Згодом він запропонував їй стати його дружиною. Погодилась.

Коментарі Вимкнено до Якось надіслав кілька тисяч, а цього місяця ні копійки. Жила від сотні до сотні і переживала, чим годувати дітей.