Поради

Чи можна ставити дитину “в кут”?Відповідь Дмитра Карпачова

Зараз по телебаченню на телеканалі СТБ виходять випуски реаліті шоу «Супермама».

В даній програмі ,ведучий проєкту, Дмитро Карпачов, розповідає та ділиться цінними порадами щодо виховання дітей. Так, Дмитро Карпачов розповів про такий метод покарання дітей,як  «ставити дитину в куток».

Учасниця ,яка брала участь у реаліті «Супермама» сказала,що для своєї доньки використовує такий метод покарання. Вона ставить дитину в кут ,для того щоб вона подумала про свою небажану поведінку та заспокоїлася. На що інші мами,які брали участь в реаліті дуже обурились.

Дмитро Карпачов теж висловив свою думку на рахунок цього. Він зазначив ,що ставити дитину в кут ,щоб вона заспокоїлась та усвідомила свої помилки абсолютно безглуздо. Це зовсім неефективний та нездоровий метод.

Читайте також:Чи потрібно підвищувати інтерес дитини до навчання грошима.

Звичайно,для того ,щоб її забрали з кутка,вона скаже батькам все,що вони хочуть від неї почути. Але ще жодна дитина,яка відстояла в кутку не змінила свою поведінку раз і назавжди.

Чому так? Вся справа в тому,що діти по своїй природі є дуже імпульсивні та емоційні ,а тому  їхні бажання та емоції набагато сильніші за будь-які правила та заборони.

А ще ,почуваючись погано і в стресі ( що обов′язково є,коли дитина в кутку) ,діти не можути аналізувати та критично мислити. Єдине, що зрозуміє ваша дитина,після таких методів виховання, що за погані вчинки вона знову стоятиме в кутку,але вона точно не зрозуміє чому вона там стоїть .

Найкраще,коли ваша дитина наробила лиха чи повелась погано ,дати їй і собі час на “заспокоїтись і видихнути” і побути поруч . А коли всі будуть в спокої проговорити та пояснити дитині ,чому так робити не можна і які можуть бути наслідки. Джерело

Коментарі Вимкнено до Чи можна ставити дитину “в кут”?Відповідь Дмитра Карпачова