Поради,  Стосунки

Чи потрібно підвищувати інтерес дитини до навчання грошима.

Зараз ,батькам дуже важко знайти мотивацію для дітей,щоб вони добре вчилися. Тому,сучасні батьки часто пропонують дітям гроші за те,щоб вони додатково позаймалися.

Але чи можна так робити ,давайте розбиратися :

1.Ви не зможете змусити дитину за гроші ,робити те чого вона не хоче робити.

Батькам важливо розуміти ,що за гроші ми можемо купити товар чи послугу. Ми можемо подарувати гроші комусь. Але ,мотивація до навчання мусить бути внутрішня ,те що йде з середини і змушує нас робити певні кроки .

Коли ви платите за оцінки ,ви створюєте в дитини мотивацію заробляти гроші,але аж ніяк не вчитися.

2.Ваші відносини з дітьми не повинні бути матеріальними чи оплачуваними.

Сімейні відносини між батьками і дітьми ,ні в якому разі ,не можна переводити на матеріальні. Щирі стосунки ,наповнені любов′ю та теплом не купити ні за які гроші. А фінанси – це інструмент для вирішення ділових питань .

Якщо ж ви хочете створити ділові фінансові відносини з вашою дитиною,то тоді ваші стосунки можуть розвиватися за двома варіантами :

  • якщо дитині важко дається навчання ,вона спочатку погодиться на вашу пропозицію.Але згодом вона зрозуміє,що вчитись їй всеодно дуже важко і грошей їй краще не треба. Труднощі у навчанні долаються тільки навчальним шляхом, а не фінансовим.

Читайте також :Знаки Зодіаку,які ніколи не брешуть !Їх всього два.

  • якщо дитині легко дається навчання ,вона здібна і розумна,вона погодиться на вашу пропозицію і швидко почне у вас «заробляти».Але,такі діти швидко зрозуміють ситуацію і будуть будувати з батьками тільки ділові відносини: «Якщо хочете, щоб я отримав 5 за контрольну, спочатку заплатіть!» — інакше не буде.

Чому так відбувається і даний метод не виправдовує себе ?

Вся справа в тому ,що у фінансових відносинах інша мета. І з дітками такий метод не працює.

Все тому,що :

  • Коли ви платите за навчання своїх дітей ,ви вкладаєте в них думку ,що гарне навчання потрібне вам,батькам ,а не дитині.
  • Дитина має хотіти та вміти вчитися сама, з допомогою педагогів та батьків ,а не грошей.
  • Відносини батьків та дітей мають бути щирі та побудовані на любові та прийнятті один одного,незалежно від оцінок в школі.

Батьки повинні любити своїх дітей по-справжньому, батьківською, турботливою любов′ю. Повинні вкладати в своїх дітей розуміння того,що вчитися потрібно добре насамперед для них самих, що в житті дуже важливо знайти і гарно вміти робити свою справу.Джерело

Коментарі Вимкнено до Чи потрібно підвищувати інтерес дитини до навчання грошима.