Історії

Чоловік жив на дві родини і робив усе, щоб тримати це в таємниці. Але врешті-решт він залишився ні з чим.

Одного  дня Андрій поснідав і всівся на дивані у вітальні, перемикаючи канали на телевізорі. Тим часом його дружина Наталя, мила посуд і складала плани на вихідні. – Підемо сьогодні у кіно?! – Раптом винукнула Наталя чоловіку. Чоловік зробив вигляд, що не чує, і продовжив дивитися програму на телевізорі. Потім Наталя підійшла до нього і знову заитала, але він був не в настрої.
Тоді Наталя запропонувала прогулятися і повеселитися, але Андрій nогано себе почував і хотів залишитися вдома. Він мав зустрітися з Оленою пізніше того ж дня, та й погода була не ідеальною… Наталя запропонувала піти одній, але Андрій наполіг, щоб вона покликала подруг і гарно повеселилась. Як тільки вона пішла, він зателефонував до Олени і домовився про зустріч.

Читайте також:Професор, ви мені дали урок, який я ніколи не забуду

Того ж дня ввечері Андрій повернувся додому, а Наталі  ще не було. Він дзвонив їй, але її телефон був вимкненений. Він припустив, що вона була в кінотеатрі, і забула після сеансу його включити. Наталя повернулася додому близько опівночі, і Андрій був незадоволений що її так довго не було . У відповідь на звинувачення Наталя сказала, що бачила його з Оленою, і це дуже  збентежило Андрія.
Наталя вирішила відвідати Олену, щоб прояснити ситуацію, розповіла про те, що її kоханець має дружину, і дізналася, що kоханка має чоловіка. У результаті Андрій залишився один – без дружини та kоханки. Чоловік тепер шkодує, що зрадив дружині і не знав, що Наталя мала чоловіка. Ця помилка призвела до того, що в результаті він залишився ні з чим, крім можливості довго прокручувати в голові наслідки свого обману.

Коментарі Вимкнено до Чоловік жив на дві родини і робив усе, щоб тримати це в таємниці. Але врешті-решт він залишився ні з чим.