Поради

Які продукти не варто вживати в холодну пору року, оскільки вони можуть нести шкоду для організму

З настанням холодів наш організм піддається підвищеним навантаженням. Це і через зміну погоди, і через нестачу сонячного світла, і через перепади температур. І якщо ви не будете стежити за своїм харчуванням , то це все в комплексі може серйозно підірвати ваше здоров’я.

Нутриціологи назвали , які продукти не слід вживати в холодну пору року:

  • Напівфабрикати та фаст-фуд

Швидкі перекуси, насправді, несуть набагато більше шкоди, ніж ми думаємо. Напівфабрикати та швидка вулична їжа мають дуже багато калорій, але зовсім не мають корисних поживних речовин, які необхідні для здоров’я нашого організму. Також у них дуже багато консервантів та добавок, які ведуть до порушення обміну речовин та інших захворювань організму.

  • Холодні супи

Холодні супи гарно освіжають у спеку, але в холодну пору року несуть неабияку шкоду. Вони можуть пригнічувати травлення та охолоджувати організм, що зовсім неактуально та навіть шкідливо у зимовий період.

  • Екзотичні та несезонні продукти

Незалежно від того, яка пора року, завжди найкориснішим для нашого організму є вживання сезонних продуктів.

Але взимку це набагато важливіше, так як список сезонних продуктів зводиться до мінімуму. В такому випадку деякі овочі та фрукти можна замінити свіжозамороженими, які зберігають свої корисні властивості. Оскільки , несезонні продукти, такі як екзотичні фрукти чи овочі, можуть містити багато хімічних речовин, які використовуються для збереження їхньої свіжості.

А це в свою чергу робить негативний вклад в наше здоров’я.

Читайте також:Астрологи назвали пари знаків Зодіаку, між якими є сильний енергетичний зв’язок і які є найміцнішими в сімейному житті

  • Продукти з високим вмістом цукру

Звичайно, в холодну пору року так хочеться зігрітись солодким чаєм зі смачним тортиком чи печивом. Але, не варто забувати, що надлишок цукру погано впливає на наш імунітет.

Якщо вживати багато цукру, тоді підвищується ризик багатьох захворювань. Спробуйте замінити солодке печиво на корисне без цукру, або ж  на фрукти чи горіхи. Це допоможе збагатити ваш організм вітамінами та мінералами, ну і звісно підняти настрій.

  • Алкогольні напої

Часто кажуть, що алкоголь являє собою джерело тепла, але це абсолютна ілюзія.

Алкоголь згубно впливає на наш організм, а також  уповільнює метаболізм і збільшує почуття голоду. А це в свою чергу веде до переїдання та набору надлишкової ваги.

Також,алкогольні напої просто вбивають наш імунітет і підвищується ризик різних захворювань.Джерело

Коментарі Вимкнено до Які продукти не варто вживати в холодну пору року, оскільки вони можуть нести шкоду для організму