Історії

Син відправив матір зимувати на дачі. Жінка мерзла у своєму будиночку, що розвалився. Їй допомогла сусідка

Зима прийшла не одна. З нею на голову пенсіонерки Люди Дмитрівної впало лихо. Її єдина дитина, 45-річний Василь, вирішив, що мамі краще зимувати за містом, на дачі. Хоча дача-надто голосне слово для того місця, куди син відсправляв стару матір. Будинок на дачі збудували Люда Дмитрівна та її чоловік, якого вже давно немає в живих. Він був збудований ще за радянських часів. Будиночок був у поганому стані, але ділянці Люди Дмитрівної заздрили багато сусідок. Він годував усю сім’ю старенької не одну декаду.

Так, заздрили, але ось чому? Пенсіонерка з ранку до ночі працювала на городі. Усіми благами вона ділилася із сусідками. Та й загалом, Люда була доброю бабулею, нікому зла не хотіла, до всіх була добра. Навіть про свого безладного синка ніколи поганого не говорила. Хоча по суті син був не таким вже й поганим. Це свого друга дружина виявилася колючою: то їй помідори не подобалися, то фрукти були надто м’якими. Роки 3 тому Людмилі Дмитрівній довелося продати свою двокімнатну квартиру, щоб закрити борги сина, бо боялася, що синові можуть зашкодити.

Читайте також: Помста – це блюдо, яке треба їсти холодним: як коханка батька пошкодувала, що зв’язалася зі мною.
Щоб підтримати маму, Василь запросивши її жити до себе. Вона не завдавала їм жодних незручностей, але невістка була налаштована проти свекрухи з самого початку. Між ними спалахнув якийсь конфлікт. Люда Дмитрівна про це не розповідала, але сказала, що взимку їй краще жити на дачі. – Василь сказав, що мені необхідне свіже повітря. Він мені новенький обігрівач подарував, маленький телевізор поставив. Нудно мені не буде, це точно. Ви за мене не турбуйтесь, – казала старенька своїм сусідам. Як не переживати, якщо сусідки вже помітили, що у своїй руїні пенсіонерка мерзне.

Одна сусідка її кілька разів вже собі кликала, щоб та змогла зігрітися. Вона сказала, що залишити Люду у себе на всю зиму, щоб та не замерзла у своєї хаті. Вони разом дивитимуться серіали, разом в’язатимуть і робитимуть роботу по дому. Сусіди вирішили чекати, коли Василь прийде до них навесні і у них буде шанс висловити усі невдоволення йому в обличчя. Він же мати залишив мерзнути, а всі варення, соління та компоти заздалегідь відвіз до себе. У квартирі сина Людмилу прописано. Але немає сенсу її туди відправити, бо наречена не дасть їй жити спокійно.

Коментарі Вимкнено до Син відправив матір зимувати на дачі. Жінка мерзла у своєму будиночку, що розвалився. Їй допомогла сусідка