Астрологія,  Поради

Звички , які ведуть нас до бідності

Зараз поговоримо про причини твоєї бідності. А саме, про народні прикмети, які не дають тобі можливості збагатитися:

  • Не можна виносити увечері сміття

Народна прикмета говорить про те, що разом зі сміттям, яке ви, наче злодій у ночі, несете на смітник, викидаєте і гроші, і щастя, і добробут зі свого життя.

  • Не можна залишати на ніч брудний посуд у раковині

Вся справа в тому, що удача, завдяки якій в домі з’являються гроші, дуже не любить безлад та нерях. Це відлякує удачу, та відповідно і гроші.

  • Не можна замітати коридор до вхідних дверей

Коли ви прибираєте вдома , і підмітаєте сміття у сторону вхідних дверей , то ви тим самим ніби проганяєте з будинку не тільки все погане, а й все хороше . Тому, езотерики рекомендують краще підмітати у коридорі до центру кімнати.

  • Не можна тримати в будинку “мертві” речі

Сюди відноситься весь штучний декор у вигляді листочків, букетів чи навіть справжніх сухостоїв, який просто з′їдає все хороше і наповнює дім негативом.

Читайте також:Аж раптом хтось сказав: «Дивіться, хто йде!» Дмитро озирнувся — і обімлів. Це була Ольга. Коли жінка побачила Дмитра, настрій у неї відразу зник, а посмішка миттю зникла з її вуст.

  • Не можна ходити у дірявих шкарпетках

Дана прикмета говорить про те, що якщо на шкарпетках з’явилася дірочка, її необхідно одразу зашити. В протилежному випадку через неї втечуть усі ваші гроші.

  • Не можна зберігати вдома більше одного віника

Ця прикмета каже, що якщо в хаті буде два і більше віника, то “бідність із дому вигнати не вийде”. А зберігати віник потрібно ручкою вниз, для того, щоб нікому випадково не віддати свій добробут. Джерело

Коментарі Вимкнено до Звички , які ведуть нас до бідності