Астрологія

Як за допомогою нумерології можна здобути щастя в сім’ї

Шлюб — це дуже серйозний і відповідальний крок у нашому житті . І на щасливе життя в цьому шлюбі впливають багато різних факторів, зокрема й дата одруження.

А за допомогою нумерології ми можемо легко вирахувати щасливу дату або ж перевірити свою дату весілля і дізнатися більше нюансів про ваш союз.

Отже, нумерологія – це система, що враховує вплив чисел на життя людини. І одним з методів нумерології є  поетапне додавання всіх цифр в одній даті до отримання одного числа.

Тобто, якщо ваша дата весілля, наприклад 6 жовтня 2018 року, то додаємо кожну цифру : 6+ 1+0+2+0+1+8 = 18. А тепер додаємо ще ці дві цифри 1 і 8. Виходить цифра 9.

За допомогою цього методу , у кожної пари має вийти число від 1 до 9. Після чого ви просто перевіряєте, що ж означає ваша цифра:

1 – шлюб, створений під цим числом, може зіштовхнутися з проблемами в боротьбі за лідерство. Тому, для того, щоб така пара була щасливою і гармонійною, їй необхідно навчитися знаходити компроміси у ситуаціях.

– шлюб, укладений під цим числом вважається одним із найбільш гармонійних та щасливих союзів. Проте, для того, щоб зберегти гармонію та мир в цій сім’ї, подружжю необхідно періодично не надовго розлучатися.

3 — шлюб, створений під цим числом може спіткати дисгармонія, оскільки пара не бажає чути одне одного і поступатися одне одному. Для збереження сім’ї, подружжя повинно навчитися поважати одне одного і трохи прибрати свій егоїзм.

4 — цифра, яка означає саморозвиток. Проте, у шлюбі можуть бути проблеми з тим, що партнери виноситимуть на перше місце власні цілі та інтереси, а не взаємну підтримку. Парі неодхідно навчитися шукати компроміси.

5 — шлюб, створений під цією цифрою наповнений легкістю та приємними враженнями. Проте, навіть у такому гармонійному подружжі, парі не варто забувати про власні справи та усамітнення.

Читайте також:Астрологи розповіли, у яких знаків Зодіаку будуть проблеми з грошима до кінця цього року

6 – найщасливіше число для вступу до шлюбу. Союз, де панує тотальна підтримка та щастя. Така пара зможе прожити довгі та щасливі роки разом.

7 — число, яке ідеально підходить людям, які люблять самотність та спокій. Шлюб буде щасливим в тому випадку, якщо обидва партнери чекають від стосунків саме цього.

8 — шлюб, створений під цією цифрою націлений на успішну кар’єру та фінансове благополуччя. Ідеально підходить для двох кар’єристів. Такі люди зможуть багато чого досягти разом .

– цифра, яка означає кінець старого циклу і початок нового. Такий союз може бути важким, тому що  подружжю дуже важлива особиста трансформація і ріст. Але, якщо подружжя працюватиме над своїми стосунками, то воно може бути цілком щасливим.Джерело

Коментарі Вимкнено до Як за допомогою нумерології можна здобути щастя в сім’ї