Поради

Як пробудити красу алое та змусити його зацвісти

 

Алое — це не тільки дуже корисна рослина, яку використовують у медицині та косметології. Це також красивий  декоративний елемент для вашого інтер′єру. І якщо ви ніяк не можете дочекатись красивої квітки на своєму алое, то читайте нижче пораду, яка допоможе вам це зробити.

Деякі люди думають, що алое по своїй природі не цвітуть, адже вони можуть роками стояти на підвіконні і не продемонструвати свого цвіту. Але, вся справа в тому, що люди просто не вміють пробудити його красу.

Отже, для того щоб отримати квітку, необхідно вибрати відомий сорт алое, якому властиве цвітіння. Це може бути, наприклад, Aloe vera barbadensis miller , яке відоме своїми неймовірно красивими та яскравими квітами.

Читайте також:Як за допомогою нумерології можна здобути щастя в сім’ї

На своїй рідній землі алое завжди починають цвісти після сухого і холодного періоду. Проте, досвідчені садівники стверджують, що для алое у квартирі немає пір року. Тому, рослині потрібно допомогти зрозуміти це, створивши вдома всі умови для цього. Тим самим ми ніби подамо рослині сигнал, що час пробуджувати красу.

Для цього необхідно на підвіконні зробити “міні-теплицю навпаки”, яка захищатиме рослину від теплого повітря квартири.  Таким чином, біля рослинки зберігатиметься прохолода від вікна і температура від 5 до 7 градусів. Слідкуйте за тим, щоб не переморозити рослинку і насолоджуйтесь красою її цвіту.Джерело

Коментарі Вимкнено до Як пробудити красу алое та змусити його зацвісти