Поради

Що потрібно класти біля ліжка, щоб спати вночі міцно, а вставати зранку легко

Зазвичай, з приходом холодів , людям стає все важче прокидатися зранку, оскільки повноцінного міцного сну не вистачає.

Лікарі стверджують, що для легшого підйому з ліжка, необхідно скласти собі чіткий графік і дотримуватися його. Тобто лягати і вставати в один і той самий час.

Для кращого вироблення гормону сну мелатоніну, лягати потрібно не пізніше дванадцятої ночі. Але краще швидше. Також не варто переїдати на ніч, оскільки наш мозок не встигатиме відновлюватися.

Перед сном краще не використовувати ніякі гаджети чи телевізор. Найкраще – це зробити легку гімнастику під класичну музику, прийняти теплий душ і почитати цікаву книгу. Ці ритуали краще допоможуть налаштуватися на сон.

Читайте також:Як пробудити красу алое та змусити його зацвісти

Вимкніть світло або використовуйте нічник, також приберіть подалі від себе телефон, оскільки його світіння впливає на мозок і перешкоджає виробленню гормону сну. У спальній кімнаті повинна бути оптимальна температура, оскільки холод чи задуха заважають міцному та повноцінному сну.

Також, фахівці рекомендують, у холодну пору року, ставити біля ліжка нарізаний лимон. Вони стверджують, що лимон зробить ваш сон міцнішим, а пробудження легшим.Джерело

Коментарі Вимкнено до Що потрібно класти біля ліжка, щоб спати вночі міцно, а вставати зранку легко