Поради

Невідповідний подарунок може зруйнувати відносини

Невідповідний подарунок може зруйнувати відносини

Чоловіки часто роблять помилки, купуючи своїй дамі серця невідповідні подарунки. Найчастіше це духи або косметика. Вгадати з потрібним ароматом або кольоровою гамою вкрай складно.

Експерти зазначають, що з парфумерією найскладніше. Духи можуть просто енергетично не підходити для конкретної жінки. Жінки, які отримали такий невідповідний подарунок, частіше мовчки дякують і не висловлюють своє незадоволення. Але замовчування проблеми лише погіршує ситуацію.

Читайте також Але так рідко це буває, коли хтось йде з нами і чекає А це так важливо… Насправді – важливо!

Годинник в подарунок може зруйнувати відносини

Елегантний наручний годинник, подарований своїй обраниці, може стати початком кінця. Причому це поширюється також і на той годинник, який улюблена сама попросила.

Екстрасенси підкреслюють, що це непростий предмет. Нібито подарований годинник запускає таймер до розставання. З цього моменту у відносинах буде порушений баланс, тому щастя такий союз більше не принесе.

Не варто дарувати обраниці хустки

Це вкрай невдалий подарунок з езотеричної точки зору. Навіть найстильніші і брендові хустки дарувати не варто, адже вони призначені для витирання сліз. Це значення поширюється і на яскраві аксесуари.

Заборонено дарувати дзеркала

У дзеркал і інших предметів з поверхнею, що відбиває, особливе містичне значення. Такі презенти завжди купуються самостійно, їх не можна нікому дарувати.

Дзеркало змінює обстановку. Якщо чоловік дарує його своїй обраниці, то ризикує своїми відносинами. Вони будуть змінюватися вкрай швидко. Істотно підвищується ризик зради, що може остаточно зруйнувати союз.

Гострі предмети в дар можуть “розбити” відносини

Жінки часом отримують від своїх обранців набір ножів або навіть екзотичний клинок. Але такі подарунки небезпечні для відносин. Точно так же не варто дарувати ложки і виделки. У обраниці явно не буде захоплення від такого презенту.

Екстрасенси радять утриматися від покупки таких подарунків. Краще купити своїй коханій букет квітів і смачні цукерки. Такі милі презенти точно не стануть причиною руйнування відносин.

Коментарі Вимкнено до Невідповідний подарунок може зруйнувати відносини