Поради

Засоби, яким не місце у вашому догляді

Смужки для очищення шкіри

Такі засоби допоможуть позбутися чорних цяток в одну мить. І правда, буквально через 5-10 хвилин можна побачити, що шкіра стала чистішою, а на самій смужці залишилися сліди забруднень.

Тільки є і мінус. Мало того, що смужки діють лише поверхнево і не прибирають комедони повністю, вони можуть спровокувати запалення, якщо після їхнього застосування гарненько не очистити шкіру.

Часто нам хочеться купити “чарівний” засіб, який позбавить нас від безлічі проблем. Але завжди потрібно розуміти, чи дійсно він такий ефективний, як про нього заявляє виробник. Якщо у вас нормальна шкіра, достатньо крему для обличчя і гелю для вмивання. Якщо є запалення і висипання, необхідно пройти курс лікування, щоб їх позбутися.

Дитячий крем

В Інтернеті ходять чутки про чудові властивості дитячого крему. Нібито він відмінно захищає, зволожує і не містить алергенних компонентів. Так, для немовлят, у яких ще не сформувалися сальні залози, цей крем підходить ідеально. У дорослих він спричиняє закупорку пор, провокує комедони й утворює жирну плівку, під якою шкіра не дихає.

Крім того, засіб не підходить для зрілої шкіри, оскільки не містить антивікових компонентів.

Читайте також Як уникнути необдуманих покупок

Дігтярне мило

Любителям “бабусиних” рецептів варто прибрати зі своєї косметички засіб, який обіцяє позбавити від прищів, прибрати почервоніння і подразнення шкіри. Незважаючи на протизапальні властивості, воно сильно сушить шкіру, стоншує її захисний бар’єр, що може спровокувати безліч проблем.

Шкоди від мила набагато більше, ніж користі. Краще обирати для вмивання спеціальні гелі, пінки або молочко, які теж містять протизапальні компоненти, але не перетворюють вашу шкіру на стоншений папір.

 

Коментарі Вимкнено до Засоби, яким не місце у вашому догляді