Поради

Як боротися з невдачами та привабити вдачу

Більшість “невдач” родом з дитинства. Дитина звикає до того, що її говорять “руки у тебе не з того місця ростуть” або “добре хоч голову не забула”, і починає думати, що тільки вона така неправильна.

Дитина повинна виховуватися в розумінні і прийнятті. Якщо вона робить помилку, вона все одно залишається хорошою і повноцінною, а не отримує покарання. Негативні установки так чи інакше йдуть від батьків.

За словами психологів, потрібно вчитися позитивно ставитися до поразок, а діти будуть брати приклад з дорослих. Жити добре — це цілком досяжна мета, а багатим можна стати, домігшись визнання в професії, такими можуть бути установки, зворотні негативним.

Ще, на думку фахівців, важливо не ставити собі супервисокі завдання, які потрібно виконати на відмінно або ніяк. Такі вимоги здатні розчарувати: “я недосконалий, а значить, невдаха”.

 

Щоб привабити удачу, треба поміняти психологічні установки, впевнені психологи. Важливо ставитися до себе з співчуттям, не катувати себе в моменти невдач.

Читайте також Мені стало дуже соромно за свою матір. Я зробила декілька фотографій, щоб показати татові.

Самоприйняття не скасовує самокорекції. Так ми дозволяємо собі приймати отриманий досвід і не боятися шукати нові шляхи досягнення своїх цілей. Необхідно усвідомити, що моделі дій, яка завжди буде працювати, не існує. Людина може вести здоровий спосіб життя і вважати, що ніколи не захворіє, проте ймовірність якихось нещасть все одно існує.

За словами фахівців, залучити удачу можна, якщо ставитися до неприємностей поблажливо і мати в оточенні людей, готових підтримати в скрутну хвилину.

А затяжний стан, в якому людина відчуває себе невдахою, може бути ознакою депресії.

Коментарі Вимкнено до Як боротися з невдачами та привабити вдачу