Стосунки

Заміжня вдова

Як казала Мерлін Монро: “Жінка ніколи не повинна забувати про те, що їй не потрібні і не цікаві ті, кому не потрібна і не цікава вона сама”.

Неважливо — у шлюбі ви вже чи ні, але якщо ви бачите, що до вас ставляться як просто до порожнього місця і вам, при живому чоловікові, навіть нема з ким просто переговорити, бо йому це нецікаво — ви «заміжня вдова». Це жінка, яка самотня, але вона одружена.

А все тому, що жінці досить страшно зізнатися самій собі, що вона помилилася у виборі партнера і тепер їй сумно і самотньо. Але справа в тому, що цілком реально все ж таки не просидіти все життя біля людини, яка тебе взагалі не бачить і не чує.

Читайте також Наймудріша притча про образу.

Як то кажуть, «якщо кінь здох – злазь з нього». Адже байдужість і не бажання коханої людини берегти, приймати та цінувати вас – це смерть для будь-яких стосунків.

Це був ваш досвід, але існують люди, які із задоволенням вас чутимуть і приділятимуть вам увагу, а ви їм і вони це цінуватимуть, а не сприйматимуть як належне, тому необхідно не закривати себе в цій «в’язниці», а вийти нарешті на свободу.

Навчіться давати собі раду самостійно і не забувайте про те, що ваше щастя — це тільки ваших рук справа.

Так що якщо ваш партнер не помічає вас або порівнює з іншими не на вашу користь, тим самим шантажуючи і маніпулюючи: якщо ви “розслабитеся” – він може легко вас “замінити”, йдіть геть.

Зробіть перший крок і дорога сама перед вами постане, ось побачите. А ще навіть існують такі чоловіки, які самі пропонують вам користуватися його кредиткою, а не тільки й роблять, що звинувачують вас у марнотратстві та меркантильності.

Варто тільки повірити в те, що ви заслуговуєте на краще до себе ставлення і почати поводитися по цій новій для вас установці і реальності навколо вас, яка вже дуже скоро почне змінюватися на краще, ось побачите.

Ви можете бути коханими, щасливими і важливими як для себе, так і для когось іншого. Тому починайте у це вірити всім серцем, у вас обов’язково все буде добре.

Коментарі Вимкнено до Заміжня вдова