Стосунки

Якщо вас турбує здоров’я, якщо бізнес переживає не кращі часи, і ви відчуваєте занепад сил, спробуйте знизити кількість контактів з людьми.

Так, безсумнівно, спілкування – це річ необхідна і корисна.

Зустрічі, бесіди, листування – все це зв’язує нас з навколишнім світом. Однак, надлишок спілкування не менш небезпечний, ніж його повна відсутність.

Кожен наш контакт з людьми призводить до емоційних витрат, причому це стосується обох сторін. Виняток – близькі люди, з якими ми спілкуємося без додаткових зусиль, не соромлячись бути з ними самими собою. Вони знають нас, наш характер, звички, погляди і спосіб життя.

Спілкування з незнайомцями, навіть якщо вони дуже хороші люди, забирає у нас набагато більше сил.

Таке спілкування може сильно виснажити нас, тому що в процесі розмови нам доводиться витрачати енергію на підтримку постави, на дотримання хороших манер, на правильну вимову слів, на підтримку увагу до того, що співрозмовник говорить і відповідає нам і, нарешті, на прояв терпіння до нього.

Однак спілкування – це не єдине, що забирає у нас сили. Для нас може бути згубним кожен контакт. Наприклад, телефон, що постійно дзвонить навіть здатний привести до депресивного стану.

Читайте також Що не варто розігрівати в мікрохвильвій печі.

Відвідування заходів, що не приносять вам нам ніякої користі, нескінченні світські бесіди, розмови про речі, які цікаві тільки вашому співрозмовнику, листування з ввічливості – все це викликає у нас почуття моторошної втоми.

Навіть якщо ви протягом дня не займалися ніякою роботою, а просто різними способами підтримували спілкування з людьми, ви все одно до вечора відчуєте себе абсолютно спустошеним.

А найнеприємніше те, що хронічна втома згодом переходить в хронічне виснаження.

Який можна поставити діагноз? Ви були отруєні зайвим спілкуванням.

Вам потрібно зменшити кількість контактів і почати присвячувати якомога більше часу самому собі.

Підтримувати пусту розмову або слухати довгу сповідь – це не те, чим ви хотіли б займатися. Знаю, що якщо ви проігноруєте зустріч, на якій обіцяли бути, ви відчуєте себе жахливо ніяково. Але навіщо взагалі йти на цю зустріч, якщо ви заздалегідь знаєте, що вона абсолютно непотрібна для вас?

Зниження кількості непотрібних контактів дозволить вам відновлювати рівень енергії набагато швидше. Крім того, завдяки цьому ви зможете зрозуміти, які саме люди від вас «підживлювалися» весь цей час. Адже вони відразу продемонструють надзвичайне бажання повернути все «як було» і постараються вивести вас зі стану «горя і самотності».

Ваш телефон буде розжарюватися від всіх їх дзвінків. Тому в першу чергу припиніть спілкування саме з цими людьми!

Коментарі Вимкнено до Якщо вас турбує здоров’я, якщо бізнес переживає не кращі часи, і ви відчуваєте занепад сил, спробуйте знизити кількість контактів з людьми.