Стосунки

Ваш чоловік нічого не зробить, щоб ви були щасливі

Ознаки поганого чоловіка

Він не демонструє своїх емоцій
Навряд чи ви будете знати, які почуття переживає чоловік, який не показує емоцій. І в цій відстороненості нічого хорошого немає, оскільки вона веде до збільшення відстані між вами. Слабкий чоловік завжди намагатиметься щось від вас приховати. Ви ніколи не будете знати, що він насправді думає.

Навіть якщо йому щось буде у вас не подобатися, він ніколи не скаже про це, але вибере пасивно-агресивну тактику поведінки, що лише змусить вас мучитися ще сильніше. Крім того, такий чоловік є не найкращим партнером для життя, оскільки не зможе дати ту любов і прихильність, яку ви заслуговуєте.

Він радує всіх інших, але нехтує вами
Якщо чоловік піклується лише про те, як зробити добре іншим, забуваючи при цьому про вас, то значить він просто слабка людина, яка знаходиться в залежності від думки близьких. Йому все одно, що ви думаєте про нього, тому що він приймає вас як належне і вважає, що ви завжди будете поруч.

У такому разі спробуйте залишити його на деякий час. Дайте йому спробувати його власні ліки, і ніколи не погоджуйтеся на того, хто не дає ту кількість любові, на яку ви гідні.

Його ніколи не буває поруч, коли ви цього потребуєте
Якщо ви будуєте стосунки з людиною, яка весь свій вільний час воліє витрачати на друзів, а не на вас, то тоді потрібно розуміти, що він просто не впевнений у своїх почуттях. А, можливо, йому здається, що ви нікуди не дінетесь, як би він себе не вів.

Читайте також Існує одна перешкода, через яку до багатьох з нас все не може дійти успіх і процвітання

Він дуже егоїстичний
Це одна з найбільш поширених характеристик слабкого чоловіка. І з цим ви можете зіткнутися ще на початк стосунків. При бажанні ви одразу зрозумієте, ким є ця людина — особистістю, гідною того, щоб стати вашим супутником, або тим, хто просто скористається вами, а потім залишить страждати в сльозах.

Якщо це людина жадібна, якщо в ліжку він думає тільки про себе, то ви, швидше за все, маєте справу з егоїстичним чоловіком. Навряд чи він стане піклуватися про те, що ви відчуваєте або думаєте, адже єдине, що для нього важливо — це задоволення власних бажань.

Він завжди мовчить і не відстоює себе
Одна з рис слабкої людини полягає в тому, що він ніколи ні на кого не ображається. І найнеприємніше, що його часто дратують близькі, але він закриває на це очі через небажання вступати з ними в конфлікт.

Він вважає за краще змовчати й відвернутися від усіх проблем, з якими він стикається. І це найгірша з рис слабкої людини.

Він ніколи не заступається за вас
Якщо він не заступається за вас, коли люди погано про вас говорять, значить, він не вартий того, щоб бути частиною вашого життя. Тільки слабкий чоловік здатний так себе вести стосовно жінки, з якою вирішив пов’язати свою долю.

Якщо чоловік не здатний стати вашим захисником, то значить це точно «не ваш пасажир».

Він дуже ледачий
Ще однією характерною рисою слабкої людини є лінь, тому вам доводиться робити всю роботу, незалежно від того, чи йдеться про ваше особисте чи ділове життя. Він апріорі вважає вас досить сильною жінкою, яка зможе впоратися з усіма проблемами, тому він навіть не цікавиться, чи вам потрібна допомога, чи ні.

Такою поведінкою він просто демонструє свою сутність, спонукаючи вас прийти до думки, що він ні на що не здатний. Його не цікавить, наскільки сильно ви втомилися, і чи є у вас взагалі сили виконати всю роботу за себе і за нього. Він живе у власному всесвіті, де єдиним головним героєм є він сам, а вам відведена найбільша прозаїчна роль.

Коментарі Вимкнено до Ваш чоловік нічого не зробить, щоб ви були щасливі