Поради

Існує одна перешкода, через яку до багатьох з нас все не може дійти успіх і процвітання

Що ж це за перешкода?

Моя відповідь: закрите серце!

Що це значить?

Просто на рівні підсвідомості людина відмовляється отримувати ті чи інші блага. Наведу простий приклад. Припустимо, ви купили комусь подарунок. Ви просто хочете зробити щось приємне, без будь-яких прихованих намірів.

Деякі люди візьмуть подарунок і щиро подякують за нього. У більшості випадків, все по-іншому. Ви чуєте щось на кшталт: «Спасибі, але … навіщо? Не варто було витрачати гроші!». Що ж виходить? Ви робите людині добро, а вона м’яко відповідає вам: «Спасибі, але не потрібно було цього робити».

Читайте також Наша самооцінка впливає на безліч речей

В тому-то вся і проблема. Ми вміємо віддавати, але так і не навчилися приймати все те, що приходить до нас. Навіть коли нам кажуть: «Спасибі», у відповідь ми вимовляємо: «Немає за що».

Ви отримуєте рівно те, що випромінюєте самі. І якщо не вмієте приймати прості подарунки, то як же ви зможете прийняти дари, які підготувала для вас Доля?

Почніть приймати все погане і хороше, що приходить у ваше життя! Почніть вже сьогодні! Відкрийте своє серце! Приймайте подарунки і знаки уваги.

Поступіться місцем кому-небудь в автобусі. Просто посміхніться і запропонуйте людині зайняти ваше місце. Коли віддають щось вам, скажіть про себе: «Нехай це піде мені на благо».

З сьогоднішнього дня забудьте фрази на кшталт: «Немає за що», «Не варто було» і «Навіщо ти так багато витратив (-а)». І, беручи подарунки, завжди говоріть: «Дякую». Тільки подяка і тільки прийняття!

Чим більше відкрите ваше серце, тим більше енергії подяки ви привнесе в цей світ. Вона створить у вашому житті справжнісінькі чудеса! Ви станете магнітом, який притягне нові можливості і удачу у всіх починаннях.

Найголовніше – дякуйте Богові. Дякуйте йому за кожен прожитий день, за кожен новий шанс, за кожен момент щастя і за кожен дар. Дякуйте йому за життя, за кожен вдих і за можливість відчувати, віддавати і отримувати.

Цей простий трюк відкриє перед вами безліч дверей. У ваше життя прийде достаток!

Коментарі Вимкнено до Існує одна перешкода, через яку до багатьох з нас все не може дійти успіх і процвітання