Поради

Які засоби догляду за обличчям обов′язково мають бути у кожної жінки восени.

Коли на вулиці стає холодніше ,наша шкіра також потребує ретельнішого догляду. Адже зміна пори року суттєво позначається на стані шкіри.

З приходом осені,майже у всіх жінок ,починаються такі проблеми зі шкірою,як сухість та лущення.Тому ,щоб цього уникнути нам потрібно допомагати та захищати нашу шкіру обличчя.

Для початку,давайте поговоримо про всіма любимі активи в осінньому догляді.

Осінь — це та пора року,яка найкраще підходить для введення активів у свій догляд,позбавлення від пігментних та застійних плям, слідів від постакне і дрібних зморшок.

І улюбленцем  усіх та ,мабуть,найвідомішим із анти-ейдж компонентів є ретинол.
Проте,не потрібно одразу ж використовувати високі концентрації ретинолу, інакше це може призвести до сухості, лущення і ретиноїдного дерматиту .

Новачкам ,краще почати з мінімальної концентрації 02.-0.3% і використовувати не частіше  1-2 раз на тиждень.А коли шкіра звикне,тоді можна збільшувати концентрацію .Але ,якщо у вас виникає печіння при застосуванні,тоді використання засобу слід зупинити.

Читайте також:А ви знали ,як правильно варити сосиски ? В плівці чи без? 

У випадку,якщо ви боїтеся використовувати ретинол, то можна почати з бакучіолу. Це рослинний аналог ретинолу, який підходить для використання у будь-яку пору року. І він безпечніший у використанні,а також має менше “побічних ефектів”.

Зараз ,давайте поговоримо по порядку про осінній догляд за обличчям.

1.Очищення шкіри обличчя 

Якщо після вмивання обличчя,ваша шкіра стягнута і вам потрібно одразу використовувати крем – це означає,що ваш догляд для очищення шкіри занадто агресивний для вас. Спробуйте використовувати гелі для вмивання обличчя.

2.Зволоження обличчя

Наступним етапом після очищення є тонізація та використання сироватки.

В осінній період найкраще підійдуть засоби з гіалуроновою кислотою.Вони мають моментальну дію,усувають лущення шкіри і гарно зволожують.

Якщо ж у вас дуже суха шкіра,тоді рекомендуємо використовувати засоби з керамідами. Вони здатні ніби запечатати вологу й утримати її в шкірі.

3.Догляд за зоною навколо очей

І останнім етапом є нанесення крему чи сироватки навколо очей.

Багато жінок нехтують цим етапом у догляді за обличчям ,і використовують звичайний крем для обличчя .Але такі креми зазвичай занадто агресивні для зони навколо очей .

Адже шкіра навколо очей є найніжнішою і найтоншою,тому у цій ділянці варто використовувати спеціальні засоби ,щоб ваша молодість була довшою,а шкіра обличчя молодою та красивою.Джерело

Коментарі Вимкнено до Які засоби догляду за обличчям обов′язково мають бути у кожної жінки восени.