Астрологія

Егоїсти.Які знаки Зодіаку живуть тільки для себе

 Астрологи ,виділяють декілька знаків Зодіаку,які все життя живуть для себе ,незважаючи ні на що :

1.Телець

Кажуть ,люди ,які народились під знаком Зодіаку Телець вміють жити на цьому світі.

Вони завжди дивляться на два кроки вперед,міцно стоять на ногах і беруть від життя та людей те,що потрібно їм. Ні, вони не клянчать і не випрошують, а просто йдуть і забирають те, чого їм не вистачає для особистого щастя.

А ось ділитися Тельці не вміють і не бажають . Хай кожен відростить «роги та копита» і прориє собі щасливе життя. Телець заважати не буде,але й допомоги від нього чекати не варто.

Телець завжди радіє та насолоджується своїм життям , без почуття провини ,не дивлячись на інших . Але в своєму оточенні Тельцям така поведінка не подобається. Тельці люблять жити для себе,і люблять коли всі поряд живуть задля добробуту та комфорту Тельця.

2.Близнюки

Близнюки – це подвійний знак Зодіаку,а тому і життя і нього два. Одне для себе ,а інше теж  для себе,але в такому варіанті,щоб ніхто не здогадався.

Близнюки люблять перебувати в центрі уваги ,вони люблять бути першими. Їх часто можна зустріти серед волонтерів чи публічних активістів. Вони дуже добре вміють приховувати свій егоїзм через призму співчуття та любові.

Але роблять вони цю «благодійність» в першу чергу ,для себе. Вони завжди хочуть виправдатися у своїх очах. Близнюки соромляться визнавати свій егоїзм,адже для них надзвичайно важлива картинка,яку вони собі намалювали. Картинка,як їх має бачити суспільство.

3.Скорпіон

Скорпіони – це той знай Зодіаку ,який відкрито заявляє,що живе для себе.Скорпіони дотримуються думки ,що Бог створив людину егоїстом. Що людина одна приходить на цей світ ,проживає життя одна і одна помирає.

Читайте також:Які засоби догляду за обличчям обов′язково мають бути у кожної жінки восени.

Потрібно жити це життя,яке тобі дано і не перетворювати його на жертву,а також не вимагати нічого від людей,які також живуть своє життя.

4.Лев

Лев завжди бачить себе ,як царя,як володаря цього світу. Вони вважають ,що всі мають присвячувати своє життя йому .І взагалі світ повинен існувати задля Левів.

Люди впринципі ,повинні визнавати велич та силу Лева.Він не збирається нікому нічого доводити .

Власне оточення Лев розділяє на дві групи: ті ,хто живуть задля щастя Лева і ті ,хто останній егоїст ,який посмів жити для себе . Звісно,друга група – це вороги Лева,але й перша група не друзі.Вони швидше помічники і прислуги.

5.Овен

Люди,народжені під знаком Зодіаку Овен – думають і живуть тільки для себе.Але це не тому,що вони погані егоїсти.Вони просто дуже люблять себе ,своє життя і просто не мають часу,щоб ще допомагати комусь іншому.

Вони надзвичайно спритні та енергійні.У них багато планів та ідей на рахунок свого життя .Тому,їм хоч би на себе коханих часу вистачило .

6.Водолій

Люди Водолії часто самозакохані і ображені на цілий світ. Вони зібрали в собі всі комплекси , відчуття провини та неповноцінності, і будь-яку згадку вважають проявом нелюбові та образою. У Водолія часто відбуваються конфлікти із цим світом,де вони постійно захищаються та відстоюють себе.

Але ці конфлікти переважно у Водолія ,не через те,що світ такий жорстокий,а чере те ,що у нього конфлікти з самим собою.І за цією боротьбою з вітряками ,Водолій просто втрачає час на щасливе життя. Джерело

Коментарі Вимкнено до Егоїсти.Які знаки Зодіаку живуть тільки для себе