Історії

Які поради, щодо жінок, дав мені батько, коли я подорослішав

Коли, я подорослішав, мій батько дав мені поради,  як вибрати хорошу дружину. Він сказав такі слова:

Сину мій, зараз я буду з тобою дуже відкритим та прямим, адже я дуже хочу, щоб ти був щасливий і знайшов собі справді хорошу дружину.

– Ніколи не переймайся розміром жіночих сідниць чи грудей. Завжди дивись, яке в неї серце та думки. Бо розумієш, сину, прийде час, коли тобі буде не до грудей або сідниць. Ти маєш поважати та любити її.

– Остерігайся жінок, які тільки те й роблять, що говорять про матеріальне та про свою зовнішність( волосся, макіяж, одяг та сумочки). Адже, шлюб – це не тільки ці речі. Бо без нової сумочки хороший шлюб все одно вистоїть, але от без кохання – ніколи. Шукай дружину, яка завжди підтримуватиме твої мрії та віритиме в тебе.

– Не пов′язуй своє життя з жінкою, яка завжди страждає і якій завжди погано. Мабуть, одна з найгірших жінок, з якою можна будувати шлюб, це та, яка скаржиться на все. Якщо ти щось купиш, вона скаже, що ти не те купив, якщо ти щось зробиш, вона скаже, що ти повинен був зробити інакше. Від таких жінок тікай одразу.

Читайте також:Зрозумій, я ніколи не була проти вийти заміж, більше того , я навіть шукала партнера. Проте, весь час свого життя я витратила на пошуки ідеального чоловіка. І так минуло ціле моє життя.

– Остерігайся фальшивих жінок, тих, які люблять прикидатися і говорити неправду.

Так, сину, звісно, жодна жінка не є ідеальною. У кожного є свої певні таракани, але якщо ти  зустрінеш жінку, яка вірить у тебе та твою мрію, яка поважає тебе та яка любить те, чим займається сама, тоді не відпускай її.

Але ти завжди маєш пам’ятати, що ти повинен бути хорошим чоловіком. Бо навіть, якщо ти знайдеш хорошу жінку, але сам буде поганою людиною, то у вас не вийде щасливого шлюбу.

Я дуже сподіваюся, що тобі ці поради стануть в нагоді . А коли знайдеш її, то я чекатиму вас у себе для благословення. Джерело

Коментарі Вимкнено до Які поради, щодо жінок, дав мені батько, коли я подорослішав