Історії

Зрозумій, я ніколи не була проти вийти заміж, більше того , я навіть шукала партнера. Проте, весь час свого життя я витратила на пошуки ідеального чоловіка. І так минуло ціле моє життя.

Якось, жила на світі одна жінка. Здавалося, що вона ціле своє життя робила все, щоб тільки не вийти заміж. І от вона вже старенька, приходить час помирати, а знайома її питає:

– скажи будь ласка, от ти прожила життя , а так і не вийшла заміж. Чому так? От зараз, коли ти доживаєш своє життя , дай мені відповідь. Можливо, ти ховаєш якусь таємницю, то розкажи її, адже ти скоро помреш. І навіть, якщо всі дізнаються про цю таємницю, тобі вже буде байдуже.

А старенька жінка відповідає:

– так, ти права, я справді приховую таємницю. Зрозумій, я ніколи не була проти вийти заміж, більше того , я навіть шукала партнера. Проте, весь час свого життя я витратила на пошуки ідеального чоловіка. І так минуло ціле моє життя.

Читайте також:Тому, коли я повернувся додому і побачив, що діти взяли човен, я одразу згадав про цей отвір і був просто в розпачі. Не розумів куди мені бігти і що робити.

– це неможливо. Хіба за всі роки ти не могла знайти ідеального чоловіка? Світ ж такий великий.

Тоді, жінка заплакала і відповіла: Ні, одного все ж таки я була зустріла. Ідеального чоловіка.

– що ж тоді трапилося? Чому ж ви тоді не разом?

Старенька жіночка тяжко зітхнула і сказала:

– все тому, що той чоловік шукав собі ідеальну жінку.

Тому, скажу одне: не шукайте ідеальних людей. Джерело

Коментарі Вимкнено до Зрозумій, я ніколи не була проти вийти заміж, більше того , я навіть шукала партнера. Проте, весь час свого життя я витратила на пошуки ідеального чоловіка. І так минуло ціле моє життя.