Поради

Яка різниця у віці найкраща для подружжя!

Існує така думка,що коханню покірні люди будь-якого віку чи статусу. Але ,вчені кажуть,що одним із найважливіших аспектів щасливого подружжя є саме різниця у віці пари.

Статистика показує,що на сьогоднішній день у світі, середня різниця у віці між партнерами  — 5-6 років, де чоловік старший від жінки.

Психологи теж вважають,що саме різниця у віці 3- 6 років є найбільш оптимальною для побудови міцних та щасливих відносин. У таких пар народжується більше дітей та вони менше сваряться,адже інтереси та вподобання у них зазвичай схожі.

Але це зовсім не означає,що якщо різниця у пари інша,вони не можуть бути щасливими. Психологи вважають, що у кожному варіанті є свої плюси, і мінуси.

Давайте розглянемо різні варіанти:

  • Шлюб між ровесниками

У відносинах,де чоловік і жінка одного віку зазвичай панує взаєморозуміння та гармонія, але набагато частіше трапляються фінансові проблеми. Це переважно подружжя,які створили сім′ї у студентські роки. І таке подружжя просто ще не мало часу збудувати кар’єру і досягти успіхів, тому стикаються з безгрошів’ям .

Також,за статистикою ,такі пари найчастіше зраджують один одному.

Читайте також:Домашній хліб на сковороді .Це неймовірно смачно і дуже швидко.

  • Чоловік старший за дружину на 10-15 років

Сьогодні це також часте явище ,коли : чоловік зрілий та успішний,а дружина молода і красива.І якщо такий шлюб будується не на меркантильних фінансових інтересах, а на щирих почуттях, тоді це може бути цілком щаслива і  успішна сім′я.

Чоловік уже зрілий і  розуміє жіночу психологію, та знає, чого потрібно жінці. А дівчина сповнена сил і енергії і тим самим заряджає чоловіка, допомагає йому знову відчути яскраві емоції.

  • Чоловік старший за дружину на 20 років і більше

Звісно,такий союз теж може бути успішним.

Але,згідно статистики та досліджень ,доведено,що така велика різниця у віці між партнерами скорочує життя подружжя.Оскільки ,вони живуть у  постійному стресі, думаючи про те, як зміниться їхнє життя , коли чоловік досягне похилого віку, а жінка все ще буде молодою та сповненою сил та енергії.

  • Подружжя,де дружина старша за чоловіка

Згідно статистики,якщо дружина старша за чоловіка на 3-7 років, то зовні різниця буде майже непомітна. Але в житті це можуть бути досить успішні та щасливі пари . Адже , в житті та в побуті зріла жінка допоможе чоловікові приймати правильні рішення . Стане йому гарним порадником та партнером.Джерело

Коментарі Вимкнено до Яка різниця у віці найкраща для подружжя!