Поради

Щоб хтось полюбив вас, для початку полюбіть себе самі.

З’являється шалена думка: а може, і правда краще однієї, з чарівною кішкою на колінах? Адже вона точно не зрадить і не змінить. Ось саме в цей момент і варто сказати собі: Досить! Годі скиглити і залучати в своє життя те, чого насправді не хочеться. Потрібно почати працювати над тим, щоб в житті з’явився нарешті той, хто зробить вас по-справжньому щасливою.

Ви скажете: невже це можливо? Тоді б всі давно були щасливі і не було стільки самотніх людей і зламаних доль. Але це дійсно так. Кожна людина – коваль свого щастя саме в тому розумінні, яке він вкладає в це слово. Тому не жалійте себе, не займайтеся пасивним очікуванням, а працюйте над тим, щоб стати щасливою.

З чого почати?

З мрії. Мріям властиво збуватися. Тому чітко визначте для себе, чого, а вірніше кого ви хочете. Щоб не втрачати час на непотрібні романи, а потім в черговий раз розчаровуватися «знову не він», займіться візуалізацією образу вашого ідеального чоловіка.

Змініть думки на позитивні. Задумайтесь: може джерело ваших колишніх невдач – ваше ставлення до життя? Якщо перед вашими очима досі стоїть нещасливе сімейне життя батьків, заміжні подруги підживлюють сформований стереотип розповідями про свої проблеми, підсвідомо в будь-якому чоловікові на своєму шляху ви бачите негативний образ. Вони це якимось чином відчувають і поводяться з вами відповідно. Пора прощатися з роллю жeртви. Вибачте всіх, хто заподіяв вам бiль, проаналізуйте їх поведінку і скажіть уявне «спасибі» за неоціненний досвід, який вам дали колишні відносини. Перестаньте постійно очікувати підступу з боку потенційного партнера, довіряйте людям. Це неймовірно, але вони не стануть вас розчаровувати!

Читайте також У Бога є Свій досконалий план, він наперед підготовлює потрібних людей, підлаштовує ситуацію, щоб відповісти на твою молитву.

Щоб хтось полюбив вас, для початку полюбіть себе самі. Займіться тренінгами, що підвищують вашу внутрішню самооцінку. Щодня «медитуйте» перед дзеркалом зі словами «я най-най … (продовжувати самостійно з вірою в те, що говорите і невгамовним польотом фантазії). Це нескладна вправа допоможе змінити самооцінку. А там і оцінка ваших якостей іншими людьми стане стрімко зростати. Поважайте себе як особистість.

Одним словом – живіть цікаво. Такі люди притягують до себе інших. Коли навколо вас постійно будуть з’являтися нові люди, зрозуміло, що значно зростають шанси отримати того, для кого все це і починалося.

Підводячи підсумок, хочеться сказати: не нарікайте на життя, воно багате на подарунки, цінуйте себе – і інші теж оцінять вас гідно!

Коментарі Вимкнено до Щоб хтось полюбив вас, для початку полюбіть себе самі.