Стосунки

У якій годині та в який день тижня найчастіше вияснюють стосунки пари ? Будьте обережні в цей час !

 

Усі сімейні пари сваряться, тут без вийнятку.Єдина різниця між ними ,настільки серйозно та як часто вони це роблять .

Вчені провели дослідження,де виявили ,що в середньому сімейні пари сваряться 312 разів на рік — тобто майже кожного дня.

Найкращим часом для вияснення стосунків визначили  — з 18:00 до 20:00 у четвер. Чому саме цей день і година вчені не пояснили. Сказали тільки ,що сварка починається найчастіше на кухні чи у ванній кімнаті .

Також дослідники визначили через що найчастіше сваряться пари. В більшості випадків  сварку провокує якась  “погана” звичка одного з партнерів. Це може бути щетина в раковині,крихти в ліжку чи шкарпетки біля ліжка.

Читайте також:Яка різниця у віці найкраща для подружжя!

Також ,згідно з результатів досліджень ,20% людей хоча б раз у житті думали про те, щоб розлучитися з партнером через побутову несумісність. І незважаючи на те,що погані звички найчастіше дратують жінок, саме чоловіки всерйоз задумуються про розлучення через побут. Чоловіки ніколи не терплять критики в побуті.

Тому ,задля збереження стосунків ,згідно дослідення , вісім із десяти людей самі прибирають за своїм  партнером замість того, щоб сваритись з ним .Джерело

Коментарі Вимкнено до У якій годині та в який день тижня найчастіше вияснюють стосунки пари ? Будьте обережні в цей час !