Стосунки

Не думайте, що гідний чоловік поруч з жінкою – це просто везіння. Ні, це її вибір і копітка робота над собою і стосунками.

Якщо чоловік хоче бути з нею, йому доведеться зважати на її думку і бажання. Звичайно, вона також буде його поважати та цінувати, але тільки в тому випадку, якщо все це буде взаємно.

При цьому вона не буде змушувати чоловіка кардинально змінюватися заради неї, зовсім ні. Вона просто пояснить, що для неї дійсно важливо в стосунках з коханою людиною.

У чоловіка завжди є вибір – дати це жінці чи ні. Якщо його вибір «так», значить вони можуть створити дуже щасливий і гармонійний союз, де їх основні цілі, бажання і потреби дійсно перегукуються.

Читайте також Цінуйте батьків та приділяйте їм час поки не стало пізно!

Якщо ж цього немає, тоді ніхто нікого не тримає і не змушує змінюватися на догоду чужим бажанням. Все добровільно, бути «матусею» або вчителькою для свого чоловіка поважаюча себе жінка вже точно бути не готова. Вона хоче бачити поруч із собою особистість, якою є і вона сама. І разом, в парі, вони продовжать розвиватися.

Тому, якщо все збіжиться в цьому плані: жінка дасть своєму коханому чоловікові головне – своє розуміння, підтримку і близькість, адже вона буде довіряти йому. Буде любити та відчувати себе в безпеці поряд з ним. Тільки при таких умовах жінка може повністю розкритися і насолоджуватися всіма аспектами стосунків зі своїм чоловіком. Тоді та для нього ці відносини стануть великим задоволенням і щастям. Тут все взаємопов’язане.

Тому не думайте, що гідний чоловік поруч з жінкою – це просто везіння. Ні, це її вибір і копітка робота над собою і стосунками.

Коментарі Вимкнено до Не думайте, що гідний чоловік поруч з жінкою – це просто везіння. Ні, це її вибір і копітка робота над собою і стосунками.