Історії

Я сподівалася на те, що це просто інтрижка й скоро та коханка йому набридне.

Ми одружені вже давно, придбали квартиру, авто, навіть декілька разів їздили на море. У шлюбі у нас є син – Микита. Але останнім часом я почала помічати, що мій чоловік якось змінився. Він почав затримуватися на роботі, на вихідні йшов з дому… Мені казав, що йде з друзями, але, по-перше, друзів у нього було дуже мало, а по-друге, я знала, що гуляти всі вихідні вони не будуть. У кожного вже є своя родина.

От і на Новий рік чоловік повідомив мені про те, що на святкуванні його не буде, адже їх фірма буде працювати увесь день та навіть вночі. Скажіть, яка фінансова фірма працює у Новорічну ніч? Я здогадувалася, що у нього хтось є, але поговорити не наважувалася. Син увесь вечір питав у мене де тато, а я навіть не знала, що відповісти. Звичайно, ніякого свята тоді не було, ми просто лягли спати, але спати я не могла, думала з ким та де мій чоловік.

Спершу, я сподівалася на те, що це просто інтрижка й скоро та коханка йому набридне. Зазвичай, так і стається, після чого чоловік повертається у сім’ю. Я бачила, що він сильно змінився, у нього блищали очі, він буквально літав, а не ходив. Я списувала все це на закоханість, яка швидко минає, але не у моєму випадку…

Читайте також Не думайте, що гідний чоловік поруч з жінкою – це просто везіння. Ні, це її вибір і копітка робота над собою і стосунками.

 

Одного разу, чоловік прийшов додому й про все мені розповів. Виявилося, декілька місяців тому він зустрів своє перше кохання. Їх почуття буквально відродилися, він вже навіть обдумував як про це сказати мені, але декілька днів тому вона померла. Дмитро плакав у мене на колінах, а я гладила його по голові та плакала разом із ним. Я знала, що їх кохання було надзвичайно міцним. Мені не хотілося винити чоловіка у скоєному, адже тепер я розуміла, що він дійсно її кохав.

Після цього, Дмитро завжди був вдома. Він просто приходить з роботи та одразу йде у спальню й лежить там до ранку. І так щодня. Я не знаю як йому допомогти та що у цій ситуації робити мені. Кинути його я не можу, йому й так важко, але й жити з людиною, яка дійсно кохала когось іншого, коли ми вже були у шлюбі також не правильно. Якби ж це було якесь хвилинне захоплення, можливо я б пробачила, а так… Просто не знаю що мені робити.

Коментарі Вимкнено до Я сподівалася на те, що це просто інтрижка й скоро та коханка йому набридне.