Поради

Як зрозуміти, що вам терміново потрібно змінювати роботу

Давайте розглянемо ситуації, які буквально кричать, що вам потрібно змінювати роботу:

1. Ви не вдосконалюєтесь та не вчитеся новому

Для того, щоб бути успішними та будувати кар’єру, нам необхідно вміти “відповідати на професійні виклики”.

Так, звичайно, ви можете їх створювати собі самостійно, відвідуючи різні підвищення кваліфікації та курси.

Але , буває так, що робота цього не вимагає, та навіть більше того, не потребує цього. Тоді, слід замислитись над тим, щоб застосувати свої переваги та сильні сторони там, де вони будуть оцінені і потрібні .

2.Ви заздрите спеціалістам з інших сфер

Якщо , в компанії друзів, хтось розповідає про свою роботу і вам хочеться сказати: “От і мені б так!”. Вам скучно на роботі і ви вважаєте, що інші займаються набагато цікавішими речами.

Тоді слід запитати у себе: Що я вмію робити? Що у мене виходить найкраще? Яка в мене ціль та мета? Де б я почував себе добре? Як я можу до цього прийти?

Саме ці питання дозволять вам розставити пріоритети та знайти вихід із ситуації.

Читайте також:Яку їжу не рекомендується вживати зранку, а який сніданок є найкориснішим для здоров’я

3.Ви дійшли до кар’єрної стелі

Якщо ви вже декілька років не розвиваєтесь та не підіймаєтесь кар’єрними сходами, а ваша робота перетворилась на монотонну і одноманітну, тоді варто задуматись про нові можливості .

Якщо у вас є відчуття, що ви можете і хочете робити більше, тоді не чекайте , а рухайтесь вперед , ідіть на зустріч страху та невідомості.

4.Ви втомилися від офісу

Зараз , все більше людей переходять на роботу з дому. І якщо ваша діяльність не зобов’язує вас бути присутніми щодня в офісі і це ніяк не впливає на якість вашої роботи, тоді варто розглянути такий варіант з вашим керівником.

5.Кількість роботи постійно зростає, а заробітня плата стоїть на місці

Якщо ви повністю присвячуєте себе роботі , по 8 годин на день, а зарплата вас не влаштовує, значить слід шукати кращу роботу, де вас зможуть гідно оцінити.

6.Робота завдає шкоди вашому здоров’ї , а також погано впливає на ваше особисте життя

Якщо ваша робота така, що ви постійно знаходитесь в стресі та напрузі, тоді ніяка заробітня плата не зрівняється зі шкодою, завданою вашому здоров’ю.

Насправді , стрес – це дуже небезпечний сигнал, який може призвести до депресії, безсоння, головного болю та частих хвороб. А це нікому не сподобається , ні керівнику, ні вам. Тому, слід подумати над тим, чи є можливість змінити свій графік так, щоб цієї напруги стало менше. В іншому випадку, варто буде змінити сферу діяльності. Джерело

Коментарі Вимкнено до Як зрозуміти, що вам терміново потрібно змінювати роботу