Поради

Яку їжу не рекомендується вживати зранку, а який сніданок є найкориснішим для здоров’я

 

На думку дієтологів, зранку найкраще вживати їжу, яка містить перероблені вуглеводи.

А от, для прикладу, готові пластівці, які нам нав’язуються рекламою зовсім не є корисними, адже в них міститься багато простих вуглеводів, які в свою чергу шкодять здоров’ю та ведуть до набору зайвої ваги .

Також, дієтологи не рекомендують починати свій день з м’ясних перероблених продуктів, таких як сосиски і ковбаса, а також білого хліба. І взагалі рекомендується обмежити вживання сосисок, сардельок і бекону, оскільки вони провокують розвиток раку.

Читайте також:Терміново оновіть цей кухонний предмет

Також, до списку, що не варто їсти, слід віднести каші швидкого приготування. Оскільки це рафіновані продукти, які пройшли переробку і є не зовсім корисними. І звичайно ж пакетовані соки та газовані напої. Білий хліб в раціоні також варто замінити на зерновий.

Манна каша та кускус також є переробленими вуглеводами і користі від них не дочекаєшся.

Отже, ми назвали не зовсім корисні продукти . Але, не слід розчаровуватися, якщо серед переліку ви знайшли свої улюблені продукти . Їх з легкістю можна замінити, наприклад, на гречку, коричневий рис чи булгур. А улюблений бутерброд з ковбасою замініть на цільнозерновий хліб з запеченим м’ясом. Це буде не тільки неймовірно смачно, а й корисно.

А найкориснішим сніданком, дієтологи визнали ОМЛЕТ з овочами. Тому харчуйтесь корисно і будьте здорові. Джерело

Коментарі Вимкнено до Яку їжу не рекомендується вживати зранку, а який сніданок є найкориснішим для здоров’я