Історії

Як буквально за десять днів після весілля дружина показала свій прихований бік

— Люба, я пішов. Постараюся повернутися раніше. Не сумуй! — Дорогий, а ти куди? Поцікавилася дружина. — Мила, їду до друзів, вони чекають на мене в барі. Ми домовилися випити пива з ними. — А то ти вирішив випити пивка? Запитала трохи гордовитим тоном, дружина. Потім вона демонстративно відчинила холодильник і показала мені кілька сортів цього напою. Ну я трохи розгубився і не знав, що відповісти їй. Але потім зібрався і з усмішкою промовив: — Мила, але в барі нам подають пиво у заморожених келихах. І вже розвернувся, щоб піти, але вона питала: — Дорогий, виходить, що тобі потрібні заморожені келихи?
І тут вона витягла з морозилки заморожений пивний келих і мовчки вказала на нього. Ну це вже було схоже на якусь гру, і я відповів: — Мила, але в барі до пива подають найсмачніші та най незвичайніші закуски. Чесно, я зовсім трохи посиджу з друзями, а потім одразу до тебе. — Дорогий, я правильно розумію, що до пива тобі потрібні закуски? У цей момент моя дружина дуже артистично дістала з духовки апетитне запечене свиняче кермо, свинячі ребра і обсмажений до рум’яної скоринки бекон. А потім мені вже просто було цікаво, що буде далі… — Люба моя, але я там можу лаятись і говорити різні непристойні слова.

Читайте також:Щомісяця, в один і той же день, мій тато кудись зникав до самого вечора. Одного разу я вирішила простежити, куди він іде

Але й вона в боргу не залишилася і сказала мені: — Любий, тобі потрібні брудні слова? То слухай мене уважно! Ти п’єш пиво зі свого чортового кухля і жереш ці довбані закуски вдома тому, що тепер ти одружений, і ти нікуди не їдеш зі своїми безглуздими друзями! Я сподіваюся, я все тобі доступно пояснила? Ось такий цікавий діалог у нас вийшов із дружиною. Чоловік мені характер вирішив показати. Ну а я вирішуватиму, що робитиму далі. Хоча, на мою думку, все й так очевидно. Цей показовий виступ не дав бажаного ефекту і дуже швидко призвів мене до розчарування.

Коментарі Вимкнено до Як буквально за десять днів після весілля дружина показала свій прихований бік