Історії

Хлопчисько зреагував миттєво і зловив дитину, яка вилетіла з вікна! А йому всього 11 років

Він всього лише п’ятикласник зі звичайної школи, але на його рахунку вже врятоване життя. Маленька дівчинка трохи старше року розбилася б на смерть, випавши з вікна, але Олександр опинився в потрібний час у потрібному місці. У його рідному місті його називають героєм. Хлопчик згадує, що випадково опинився у дворі, чекав, поки друг вийде з дому. Коли зверху полетіло кілька листів, він підняв очі і застиг: на підвіконні сиділа крихітна дівчинка.

Читайте також:Як буквально за десять днів після весілля дружина показала свій прихований бік

Було надто пізно бігти кудись і комусь дзвонити, страшно було кричати … Олександр сподівався, що батьки помітять витівки дівчинки і повернуть її в будинок, але про всяк випадок став під вікном. І не без підстав. Коли дівчинка впала, герой був уже готовий. Дитина чітко впала йому на руки, уникнувши удару об бетонні плити. Звичайно, вона збила Олександра з ніг, він відбив коліна — але таким чином пом’якшив удар, і малюк залишився живий Олекандр був у шоці: він прийшов додому в сльозах, брудний — і бабуся вирішила, що хлопчик побився на вулиці. Але він якийсь час посидів вдома і знову втік. Бабуся дізналася правду від поліцейського, який з’явився в квартирі через годину.

Сім’я пишається своїм героєм: порятунок малюка було відсвятковано шикарним тортом. Олександр мав зізнатися, що тепер він все життя буде рятувати людей, але у хлопця інші плани. Він не прагне служити в Міністерстві з надзвичайних ситуацій або поліції, а вважає за краще володіти комп’ютером. Він каже, що у програмістів більше можливостей поліпшити життя людей!

Коментарі Вимкнено до Хлопчисько зреагував миттєво і зловив дитину, яка вилетіла з вікна! А йому всього 11 років