Історії

Всі вважають що я «наймичка» у власних дітей.

Я вийшла на пенсію. Тепер мій вільний час проходить на дачі. Інколи допомагала бавити дітей невістці та дочці. У першої двоє малюків — 5 і 3 роки, а в другої — піврічна донечка. Усі ми живемо в одному містечку. Син з невісткою мають власний будинок, а дочка — квартиру.

Одного разу я навідалася в гості до невістки. Зої я не застала, але вдома було відчинено. Там господарювала незнайома жінка.

Вона розповіла, що працює у моєї невістки прибиральницею. Я не була в захваті від таких новин, але жінці не промовила й слова.

Вирішила підняти цю тему із Зоєю. Вона й розповіла, що у неї діти і підробіток в інтернеті, тому на прибирання не завжди вистачало часу. Так вже рік їм допомагає жінка, яка приходить раз в тиждень. У її обов’язки входить косметичне прибирання, а інколи генеральне. Мені не розповідали, бо боялися, що засуджу їх вибір.

Читайте також: Найбалакучіші знаки зодіаку

У мене з’явилася ідея. Я декілька днів про неї думала, радилася з чоловіком. Він сказав мені робити так, як вважаю за потрібне, тому я запропонувала сину з невісткою замінити їхню прибиральницю. Я теж можу виконувати цю роботу за ту ж платню. Та і яка різниця, хто це робитиме? Головне — результат.

Зоя сумнівалася. Казала, що вона себе незручно почуватиме в такій ситуації, однак я змогла її переконати.

Пройшов час і я вирішила, що можна запропонувати таку ж допомогу доньці. Вона і на роботу хотіла вийти раніше, і сама ледь справляється зі всіма побутовими справами.

От вже 2 роки як я наводжу лад вдома у своєї рідні. Гроші заробляю хороші. Ми з чоловіком навіть дозволили собі вперше полетіти на море в Єгипет.

Мене влаштовує така робота і я задоволена, що змогла використати цю ситуацію всім на користь. Однак мої знайомі не погоджуються. Вони вважають що я «наймичка» у власних дітей.

Коментарі Вимкнено до Всі вважають що я «наймичка» у власних дітей.