Астрологія

Найбалакучіші знаки зодіаку

Близнюки

Грайлива та інтелектуально цікава натура робить Близнюків головними соціальними метеликами зодіаку. Вони щодня спілкуються з багатьма людьми і зрештою дізнаються багато секретів. Однак через трохи непостійний і несерйозний характер представники знаку ненароком розкривають чужі секрети і не можуть приховати свої. Погіршує стан справ бажання привернути до себе увагу та завоювати прихильність оточуючих. Така залежність від інших спонукає Близнюків до вульгарних жартів, зайвої відвертості чи сарказму. Часто подібна поведінка викликає у оточуючих зворотний ефект.

Читайте також: Можливо, розлучення — це єдиний вихід?

Водолії зазвичай вдають, що їм не подобається брати участь у плітках чи драмах, але в глибині душі вони насолоджуються такими розмовами. Навіть якщо люди цього знака не вносять свій внесок, то із задоволенням слухають найтемніші секрети інших. Але Водолії ніколи не діляться з іншими секретами безпосередньо, їм звичніше напівнатяки. Так вони уникають звинувачень у зайвій балакучості. На відміну від Близнюків, Водолії нерідко мають власні цілі, розповідаючи комусь чергову таємницю. Вони можуть навіть побудувати хитромудрий сценарій з метою покращити свою репутацію.

Також представники знака завжди дотримуються свого особливого розуміння справедливості, тому іншим іноді важко зрозуміти, за яким принципом вони розпоряджаються чужими секретами. Ще одна характерна риса Водоліїв — схильність говорити в обличчя. Навіть якщо їхня думка нічим не підкріплена і висновки поспішні. Такий прояв себе стає причиною сварок та образ з боку їхніх співрозмовників.

Коментарі Вимкнено до Найбалакучіші знаки зодіаку